Постанова від 15.01.2013 по справі 390/64/13-п

Справа № 390/64/13- п

Провадження № 3/390/29/13

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.01.2013 року Суддя Кіровоградського районного суду Кіровоградської області Бойко І.А., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ Кіровоградського РВ УМВС України в області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр.України, одруженого, не працюючого, маючого на утриманні одну неповнолітню дитину, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 та області,

за ч. 1 ст.130 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

30.12.2012 року о 05 год. 20 хв., ОСОБА_1 по вул.Шевченка,20 в м.Кіровограді, керував автомобілем ВАЗ 2106, державний реєстраційний номер 436-31ОН, в стані алкогольного сп”яніння. Таким чином, ОСОБА_1 порушив пункт 2.9 Правил дорожнього руху України.

У відповідності до вимог ст.252 КУпАП, оцінюючи докази в їх сукупності, на підставі всебічного, повного та об'єктивного дослідження всіх обставин справи вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, так як він керував транспортним засобом в стані алкогольного сп”яніння.

При накладенні адміністративного стягнення, відповідно до вимог ст.33 КУпАП, враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність за вчинене адміністративне правопорушення.

Згідно ст.268 КУпАП справа розглядається у присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.

ОСОБА_1 в судове засідання з'явився, вину визнав. Обставин, що пом'якшують та обтяжують його відповідальність, не встановлено.

З урахуванням обставин справи, особи правопорушника, до нього доцільно застосувати адміністративне стягнення у виді громадських робіт.

Керуючись ст. ст. 268, 279, 280, 283, 284, 285 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та призначити йому стягнення у виді 40 годин громадських робіт.

Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. На постанову по справі про адміністративне правопорушення прокурором може бути внесено подання упродовж десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя Кіровогрдського районного суду

Кіровоградської області ОСОБА_2

Попередній документ
28702255
Наступний документ
28702257
Інформація про рішення:
№ рішення: 28702256
№ справи: 390/64/13-п
Дата рішення: 15.01.2013
Дата публікації: 17.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Кропивницький районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції