Ухвала від 24.07.2012 по справі 9101/69131/2012

УХВАЛА

"24" липня 2012 р. справа № 2а-4883/11

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Мартиненко О.В. розглянувши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу Дніпропетровської області на постанову Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу від 01 грудня 2011 року у справі №2а-4883/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу Дніпропетровської області про зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу від 01 грудня 2011 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково..

06 лютого 2012 року Управління Пенсійного фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу Дніпропетровської області, не погодившись з рішенням суду, звернувся до суду з апеляційною скаргою у даній справі.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 10 травня 2012 року апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу Дніпропетровської області залишено без руху, та надано тридцятиденний строк з дня отримання даної ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги, а саме: надати заяву про поновлення строку апеляційного оскарження, в якій вказати інші поважні підстави для поновлення строку.. Підставою залишення апеляційної скарги без руху стало те, що відповідачем пропущено десятиденний строк подання апеляційної скарги на постанову, і особа, яка її подала не порушує питання про поновлення цього строку.

Ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 10 травня 2012 року про залишення апеляційної скарги без руху було отримано заявником 29 травня 2012 року, а отже, тридцятиденний строк з дня отримання даної ухвали сплинув 02 липня 2012 року.

Відповідно до ч.4 ст.189 КАС України, якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження

Таким чином, враховуючи, що станом на 24 липня 2012 року, заявником апеляційної інстанції не подано заяву про поновлення строку апеляційного оскарження із зазначенням поважних підстав для його поновлення, у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст. 165, ч. 4 ст.189 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу Дніпропетровської області на постанову Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу від 01 грудня 2011 року у справі №2а-4883/11.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення, але може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України.

Суддя О.В. Мартиненко

Попередній документ
28659250
Наступний документ
28659252
Інформація про рішення:
№ рішення: 28659251
№ справи: 9101/69131/2012
Дата рішення: 24.07.2012
Дата публікації: 18.01.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі: