Ухвала від 16.01.2013 по справі 2а/0570/17564/2012

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

16 січня 2013 р. Справа № 2а/0570/17564/2012

приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

Донецький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Тарасенка І.М.,

при секретарі Бебешко Ю.О.,

за участю:

представника позивача ОСОБА_1, діє за дов. від 09.07.07 р.,,

представника відповідача 2 Гомаз О.Г., діє за дов. від 02.01.13 р.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду за адресою: м. Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17 адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Територіального управління державної судової адміністрації України в Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій області про визнання неправомірними дії щодо стягнення податку на доходи фізичних осіб,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Територіального управління державної судової адміністрації України в Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій області про визнання неправомірними дії щодо стягнення податку на доходи фізичних осіб

В судовому засіданні представником позивача надано заяву про залишення адміністративного позову без розгляду.

Представник відповідача 2 - Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій області не заперечувала проти задоволення заяви представника позивача щодо залишення адміністративного позову без розгляду.

Відповідач 1 - Територіального управління державної судової адміністрації України в Донецькій області у судове засідання не з*явився, через канцелярію суду надав заяву про розгляд справи без участі його представника.

Вивчивши заяву представника позивача, заслухавши думку представника відповідача 2, суд приходить до висновку, що заява представника позивача про залишення адміністративного позову без розгляду підлягає задоволенню.

Так, відповідно до п.5 ч.1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Враховуючи наведене, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву ОСОБА_3 без розгляду, роз'яснивши при цьому особам які беруть участь у справі наслідки залишення позовної заяви без розгляду, а також право позивача звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Керуючись ст. ст. 155, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_3 до Територіального управління державної судової адміністрації України в Донецькій області, Головного управління Державної казначейської служби України в Донецькій області про визнання неправомірними дії щодо стягнення податку на доходи фізичних осіб - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Тарасенко І.М.

Попередній документ
28627773
Наступний документ
28627775
Інформація про рішення:
№ рішення: 28627774
№ справи: 2а/0570/17564/2012
Дата рішення: 16.01.2013
Дата публікації: 17.01.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо: