Ухвала від 29.11.2012 по справі 2а/0570/16107/2012

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

29 листопада 2012 р. Справа № 2а/0570/16107/2012

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Скріпнік А.І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Артемівського міського управління Головного управління МНС України Донецькій області про визнання дій неправомірними, зобов'язання провести перерахунок заробітної плати за час виконання робіт по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,

ВСТАНОВИВ:

27.11.2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду із вищевказаним позовом.

Проте, позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України, з огляду на наступне.

Відповідно ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Як свідчать матеріали адміністративного позову, позивач в порушення зазначених вимог не надав суду копії всіх документів, що приєднані до позовної заяви, які необхідні для направлення відповідачеві - суб'єкту владних повноважень.

Підсумовуючи вищезазначене, під час усунення виявлених судом недоліків позовної заяви позивачеві необхідно надати суду копії доданих до неї документів, які необхідні для направлення відповідачу.

Частиною 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Таким чином, суд зазначає, що позивачу необхідно надати копії доданих до позовної заяви документів, які необхідні для направлення відповідачу.

Керуючись статтями 106, 108, 160, 165, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, Донецький окружний адміністративний суд,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Артемівського міського управління Головного управління МНС України Донецькій області про визнання дій неправомірними, зобов'язання провести перерахунок заробітної плати за час виконання робіт по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС - залишити без руху і встановити строк до 14 грудня 2012 року для усунення виявлених судом недоліків позовної заяви.

Роз'яснити позивачеві, що при невиконанні вимог даної ухвали, зазначена позовна заява буде повернута.

Повернення позовної заяви не позбавляє позивача права повторного звернення з позовом до суду у випадках, передбачених законом.

Ухвала про залишення позовної заяви без руху в адміністративній справі може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через Донецький окружний адміністративний суд апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя Скріпнік А.І.