Справа №1706/1251/12
29 листопада 2012 року Дубровицький районний суд Рівненської області у складі:
головуючого - судді Сидоренко З.С.,
за участю секретаря Пінчук О.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дубровиця справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до відповідача ОСОБА_2 та просить розірвати шлюб між ним та відповідачкою, зареєстрований 02 травня 1992 року Гнатівською сільською радою народних депутатів Добровеличківського району Кіровоградської області, а/з №03, від якого у них є діти: дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, дочка ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 та син ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3.
Свої вимоги мотивує тим, що протягом останніх років відносини між ним та відповідачкою почали поступово погіршуватися. Підставами для цього стали втрата взаєморозуміння, почуттів, виникнення обопільної неприязні та розчарування. У свою чергу це призвело до суперечок, що стали виникати дедалі частіше та в результаті почали відображатися на міцності їхніх сімейних стосунків, які почали поступово руйнуватися. Через це, подальше їхнє спільне проживання стало неможливим. Вже тривалий час він проживає разом з їхніми дітьми окремо від відповідачки. Жодних відносин вони не підтримують і відновлювати їх не бажають. На даний час шлюб носить суто формальний характер. Сім'я розпалася остаточно і зберегти її неможливо.
В судове засідання позивач не з'явився. У своїй заяві просить справу розглянути без його участі, позов підтримє.
Відповідачка в судове засідання не з'явилася. Згідно протоколу допиту Добровеличківського районного суду Кіровоградської області відповідачка позовні вимоги визнала повністю та погоджується на розгляд справи у її відсутності. Просить після розірвання шлюбу залишити їй прізвище "ОСОБА_2".
Суд вважає за можливе розглянути справу у відсутностісторін, оскільки в справі достатньо матеріалів про права та взаємовідносини сторін.
Дослідивши докази по справі, суд позов задовольняє з наступних підстав.
Сторони не ведуть спільного господарства, не підтримують подружніх стосунків. Між ними втрачено любов та взаємоповагу. Сім'я розпалася остаточно, зберегти її неможливо.
Суд встановив, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін та інтересам їхніх дітей.
Керуючись ст.ст.105, 110, 112, 160 СК України, ст.ст. 10, 60, 81, 88, 214, 215, 292, 294 ЦПК України суд -
Позов задоволити
Розірвати шлюб між ОСОБА_1, 1971 року народження та ОСОБА_2, 1970 року народження зареєстрований 02 травня 1992 року Гнатівською сільською радою народних депутатів Добровеличківського району Кіровоградської області, а/з №03.
Неповнолітню дитину: сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 - залишити проживати разом з батьком до досягнення ним повноліття..
Звільнити сторони від сплати судового збору в дохід держави.
Після розірвання шлюбу залишити позивачці прізвище "ОСОБА_2".
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Рівненської області через Дубровицький районний суд з поданням апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Суддя: підпис.
З оригіналом згідно.
Голова Дубровицького
районного суду З.С.Сидоренко