Справа № 2607/15489/12
02 січня 2013 року суддя Подільського районного суду м.Києва Сербіна Н. Г. , перевіривши виконання вимог ст. ст. 119 - 120 ЦПК України у справі за позовом ОСОБА_1 до громадської організації « Спілка автолюбителів « Поліграфіст», ПрАТ « Видавництво « Київська правда» про визнання права власності на самочинно збудований гаражний бокс,
При вирішенні питання про відкриття провадження у справі не виявлено обставин, зазначених у ч.2 ст.122 ЦПК України.
Керуючись ч.1, 4 ст.122 ЦПК України,
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до громадської організації « Спілка автолюбителів « Поліграфіст», ПрАТ « Видавництво « Київська правда» про визнання права власності на самочинно збудований гаражний бокс.
Призначити судове засідання о 12.00 год. 01.02.2013 року в приміщенні суду.
Копії ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Пропонуємо відповідачу до 01.02.2013 року подати письмові заперечення проти позову та посилатися на докази, якими вони обгрунтовуються.
СуддяН. Г. Сербіна