Категорія 10.2.4
Про зупинення провадження
09 січня 2013 року Справа № 2а/1270/9966/2012
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого: Кравцової Н.В.
при секретарі: Бойко В.В.
за участю
представника позивача: Данилкіної С.В.,
представника відповідача: не прибув,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Державного підприємства «Первомайськвугілля» до Управління Пенсійного фонду України у м. Первомайську Луганської області про визнання протиправним та скасування рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску №753 від 02 листопада 2012 року, -
14 грудня 2012 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Державного підприємства «Первомайськвугілля» до Управління Пенсійного фонду України у м. Первомайську Луганської області про визнання протиправним та скасування рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску №753 від 02 листопада 2012 року.
Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі, просив суд задовольнити позовні вимоги повністю, надав пояснення аналогічні, викладеним у позовній заяві. .
Представник відповідача у судове засідання не прибув, повідомлявся судом належним чином, причини неявки суду не повідомив.
Відповідно до частини 1 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи (частина 4 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України).
Суд повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає (частина 5 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України).
Згідно із частиною 3 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України якщо особа, яка бере участь у справі, не може самостійно надати докази, то вона повинна зазначити причини, через які ці докази не можуть бути надані, та повідомити, де вони знаходяться чи можуть знаходитись. Суд сприяє в реалізації його обов'язку і витребовує необхідні докази.
Відповідно до ч. 2 статті 156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі за наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Відповідно до ч.5 ст.156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.
У зв'язку з викладеним суд вважає за необхідне витребувати у Державного підприємства «Первомайськвугілля» звіт про нарахування єдиного внеску за 2012 рік; у Управління Пенсійного фонду України у м. Первомайську Луганської області Картку особового рахунку Державного підприємства «Первомайськвугілля»; повідомлення про суми розподілу сплачених коштів та докази направлення вказаного повідомлення позивачу.
Враховуючи, що до надання суду витребуваних документів розгляд справи буде неможливий, суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі.
Керуючись статтями 10, 11, 69, 70, - 75, 156, 158, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Зобов'язати Державне підприємство «Первомайськвугілля» надати суду звіт про нарахування єдиного внеску за 2012 рік.
Зобов'язати Управління Пенсійного фонду України у м. Первомайську Луганської області надати суду Картку особового рахунку Державного підприємства «Первомайськвугілля»; повідомлення про суми розподілу сплачених коштів та докази направлення вказаного повідомлення позивачу.
Зазначену інформацію надати суду у найкоротшій термін.
Зупинити провадження у справі за адміністративним позовом Державного підприємства «Первомайськвугілля» до Управління Пенсійного фонду України у м. Первомайську Луганської області про визнання протиправним та скасування рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску №753 від 02 листопада 2012 року до 24 січня 2013 року.
Повідомити сторони, що чергове судове засідання відбудеться 24 січня 2013 року у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду, за адресою, м. Луганськ, вул. Поштова, 1, о 10 год. 25 хв.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді - п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
СуддяН.В. Кравцова