13.11.2012
Справа № 2704/7999/12
Категорія № 9
13.11.2012 р. м. Севастополь
Суддя Нахімовського районного суду м. Севастополя Єзерський П.О., розглянувши заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа ОК СТ «Дерзкий»про встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу,
ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою, в якої просить встановити факт проживання однією сім'єю без реєстрації шлюбу з ОСОБА_2 в період з 2000 р. по день його смерті ІНФОРМАЦІЯ_1
12.10.2012 р. суддею Нахімовського райсуду м. Севастополя, була постановлена ухвала про залишення заяви без руху, і заявнику в строк до 02.11.2012 р. пропонувалось усунути недоліки, оскільки заява не відповідала вимогам ст. 119 ЦПК України.
Так, звертаючись до суду з вказаною заявою, ОСОБА_1 не долучила до заяви відомості з РАЦС чи перебував ОСОБА_2 або вона в іншому шлюбі. Відсутня і копія свідоцтва про смерть ОСОБА_2
До позову не залучені в якості зацікавлених осіб батьки, діти ОСОБА_2, або у випадку знаходження у шлюбі -подружжя.
ОСОБА_1 в зазначений строк вказані недоліки усунені не були.
При таких обставинах, вважаю, що заяву необхідно повернути як неподану.
Керуючись ч. 2 ст. 121 ЦПК України, суддя
Заяву ОСОБА_1 вважати неподаною.
Цю заяву повернути ОСОБА_1
Роз'яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом 5 днів з дня її проголошення до Апеляційного суду м. Севастополя, через Нахімовський райсуд м. Севастополя. У разі якщо ухвала була постановлена без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня її отримання.
Суддя Нахімовського районного
суду міста Севастополя Єзерський П.О.