Постанова від 25.12.2012 по справі 2а/0570/16444/2012

Україна ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 грудня 2012 р. Справа № 2а/0570/16444/2012

Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови:

Донецький окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Зеленова А.С.

при секретарі Афансьєві Д.Б.

за участю:

представника позивача Куржупової Я.В.,

представника відповідача Железньової І.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом приватного підприємства «ВНЄШСЕРВІС» до Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової інспекції про визнання дій протиправними, -

ВСТАНОВИВ:

03.12.2012 приватне підприємство «ВНЕШСЕРВІС» звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової інспекції про визнання дій протиправними.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що 22.11.2012 року ПП «ВНЕШСЕРВІС» отримало акт перевірки №807/16/31377587 від 16.11.2012 року. Даним актом перевірки встановлено порушення п.185.1 ст.185, п.187.1 ст.187, п.188.1 ст.188, п.201.1 п.201.4 ст.201 Податкового кодексу України, в результаті чого завищено суму податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет у сумі 171245грн., у тому числі по періодах:листопад 2011 року -57412грн., грудень 2011 - 113833грн.

Вважає, що правових підстав для проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ПП «ВНЕШСЕРВІС» у Ясинуватської ОДПІ Донецької області ДПС не було. Вважає, що відповідачем порушено порядок призначення та проведення перевірки.

Вважає, що у зв'язку із складенням податковим органом акту перевірки порушуються його права та інтереси.

У зв'язку із чим просить суд: - визнати протиправними дії Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області ДПС щодо проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ПП «ВНЕШСЕРВІС» (ЄДРПОУ 31377587) з питань дотримання вимог податкового законодавства, правильності визначення, повноти нарахування та своєчасності сплати податку на додану вартість за період з 01.11.2011 по 31.12.2011 по взаємовідносинам з ПП «СВС» (ЄДРПОУ 31762316) за результатами якої складено акт №807/16/31377587 від 16.11.2012 року; визнати протиправними дії Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області ДПС щодо встановлення порушення п.185.1 ст.185, п.187.1 ст.187, п.188.1 ст.188, п.201.1 п.201.4 ст.201 Податкового кодексу України, в результаті чого завищено суму податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет у сумі 171245грн., у тому числі по періодах:листопад 2011 року -57412грн., грудень 2011 - 113833грн. /а.с.3-9/.

Представник відповідача у судовому засіданні позовні вимоги не визнала, надала письмові заперечення на адміністративний позов у яких посилалась на те, що на підставі п.78.1.1 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України проведена документальна позапланова невиїзна перевірка Приватного підприємства «ВНЕШСЕРВІС» з питань дотримання вимог податкового законодавства, правильності визначення , повноти нарахування та своєчасності сплати податку на додану вартість за період з 01.11.2011 року по 31.12.2011 року по взаємовідносинам з ПП «СВС» (ЄДРПОУ 31762316). За результатами перевірки складено акт від 16.11.2012 року №807/16/31377587.

Відповідно до п.79.2 ст.79 Податкового кодексу України документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу державної податкової служби виключно на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, оформленого наказом, та за умови надіслання платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або вручення або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про ату початку та місце проведення такої перевірки.

Виконання умов цієї статті надає посадовим особам органам органу державної податкової служби право розпочати проведення документальної невиїзної перевірки.

Так відповідно до вимог зазначеної статті ревізором 05.11.2012 листом з повідомленням про вручення було направлено ПП «ВНЕШСЕРВІС» за податковою адресою наказ №480 від 02.11.2012 року «Про проведення документальної позапланової перевірки ПП «ВНЕШСЕРВІС» та повідомлення від 02.11.2012 №269. Зазначені документи особисто отримані директором ПП «ВНЕШСЕРВІС» ОСОБА_3 30.11.12 року. Відповідно до п.42.2 ст.44 ПКУ документи вважаються належним чином вручені, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомлення про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному уповноваженому представникові.

Також зазначає, що висновки акту перевірки як і сам акт перевірки не є рішенням органу владних повноважень, а тому не породжує для позивача настання будь-яких юридичних наслідків та не впливає на його права.

Просить суд відмовити у задоволенні позову /а.с.59-61/.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши обставини справи та перевіривши їх доказами в межах заявлених позовних вимог, суд встановив наступне.

Відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серії ААВ №123340 Приватне підприємство «ВНЕШСЕРВІС» зареєстровано в якості юридичної особи Виконавчим комітетом Авдіївської міської ради Донецької області 23 липня 2001 року в якості юридичної особи за адресою: 86060, Донецька область, м. Авдіївка, 9-й квартал, буд.12, кв.80 /а.с.41/. ПП «ВНЕШСЕРВІС» зареєстровано в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України під № 31377587, що підтверджується довідкою сектору статистики у м. Авдіївці Головного управління статистики у Донецькій області серії АБ №452589 /а.см.42/.

Приватне підприємство «ВНЕШСЕРВІС»відповідно до довідки про взяття на облік платника податків за формою 4-ОПП перебуває на податковому обліку в Ясинуватській ОДПІ Донецької області ДПС /а.с.44/ та зареєстровано в якості платника податку на додану вартість, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію платника податку на додану вартість №05926164 серії НБ№099055 /а.с.43/.

Відповідно до ст. 2 Закону України від 04.12.1990 року № 509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні» зі змінами та доповненнями завданнями органів державної податкової служби є здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством (далі - податки, інші платежі).

22.11.2012 року ПП «ВНЕШСЕРВІС» отримало акт перевірки №807/16/31377587 від 16.11.2012 року. Даним актом перевірки встановлено порушення п.185.1 ст.185, п.187.1 ст.187, п.188.1 ст.188, п.201.1 п.201.4 ст.201 Податкового кодексу України, в результаті чого завищено суму податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет у сумі 171245грн., у тому числі по періодах:листопад 2011 року -57412грн., грудень 2011 - 113833грн.

Не погоджуючись із даним актом перевірки приватне підприємство «ВНЕШСЕРВІС» звернулося до Донецького окружного адміністративного суду із даним позовом.

Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади й органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.

У відповідності до ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України;

2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;

3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);

4) безсторонньо (неупереджено);

5) добросовісно;

6) розсудливо;

7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації;

8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);

9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;

10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно з ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Суд приходить до висновку, що відповідач довів правомірність своїх дій та прийнятого рішення з наступних підстав.

Згідно пп.20.1.6 п.20.1 ст.20 ПК України для здійснення функцій, визначених податковим законодавством, отримувати безоплатно від платників податків, у тому числі благодійних та інших неприбуткових організацій, у порядку, визначеному цим Кодексом, інформацію, довідки, копії документів (засвідчені підписом платника податків або його посадовою особою та скріплені печаткою (за наявності) про фінансово-господарську діяльність, отримувані доходи, видатки платників податків та іншу інформацію, пов'язану з обчисленням та сплатою податків, дотриманням вимог іншого законодавства, здійснення контролю за яким покладено на органи державної податкової служби, а також фінансову та статистичну звітність, в порядку та на підставах, визначених цим Кодексом.

Пунктом 73.3 статті 73 ПК України визначено, що органи державної податкової служби мають право звернутися до платників податків та інших суб'єктів інформаційних відносин із письмовим запитом про подання інформації (вичерпний перелік та підстави надання якої встановлено законом), необхідної для виконання покладених на органи державної податкової служби функцій, завдань, та її документального підтвердження.

Такий запит підписується керівником (заступником керівника) органу державної податкової служби і повинен містити перелік інформації, яка запитується, та документів, що її підтверджують, а також підстави для надіслання запиту.

Письмовий запит про подання інформації надсилається платнику податків або іншим суб'єктам інформаційних відносин за наявності хоча б однієї з таких підстав: 1) за результатами аналізу податкової інформації, отриманої в установленому законом порядку, виявлено факти, які свідчать про порушення платником податків податкового, валютного законодавства, законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби; 2) для визначення рівня звичайних цін на товари (роботи, послуги) під час проведення перевірок; 3) виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків; 4) щодо платника податків подано скаргу про ненадання таким платником податків податкової накладної покупцю або про порушення правил заповнення податкової накладної;5) у разі проведення зустрічної звірки;6) в інших випадках, визначених цим Кодексом.

Запит вважається врученим, якщо його надіслано поштою листом з повідомленням про вручення за податковою адресою або надано під розписку платнику податків або іншому суб'єкту інформаційних відносин або його посадовій особі.

Платники податків та інші суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані подавати інформацію, визначену у запиті органу державної податкової служби, та її документальне підтвердження протягом одного місяця з дня, що настає за днем надходження запиту (якщо інше не передбачено цим Кодексом). У разі коли запит складено з порушенням вимог, викладених в абзацах першому та другому цього пункту, платник податків звільняється від обов'язку надавати відповідь на такий запит.

Інформація на запит органу державної податкової служби надається Національним банком України, іншими банками безоплатно у порядку і обсягах, встановлених Законом України "Про банки і банківську діяльність".

Порядок отримання інформації органами державної податкової служби за їх письмовим запитом визначається Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п.73.5 ст.73 ПК України з метою отримання податкової інформації органи державної податкової служби мають право проводити зустрічні звірки даних суб'єктів господарювання щодо платника податків.

Зустрічною звіркою вважається співставлення даних первинних бухгалтерських та інших документів суб'єкта господарювання, що здійснюється органами державної податкової служби з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з'ясування їх реальності та повноти відображення в обліку платника податків.

Зустрічні звірки не є перевірками і проводяться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

За результатами зустрічних звірок складається довідка, яка надається суб'єкту господарювання у десятиденний термін.

13 серпня 2012 Ясинуватською ОДПІ Донецької області ДПС на підставі п.п.20.1.6 п.20.1 ст.20, п.п.73.3,73.5 ст.73 п.78.1 ст.78 ПК України, на адресу ПП «ВНЕШСЕРВІС» було направлено запит №2591/7/15-013 про надання інформації та її документального підтвердження. Відповідь на запит податковим органом не була отримана, запит було вернено поштою у зв'язку із спливом терміну зберігання поштового відправлення /а.с.78,79/.

Згідно пп.78.1.1 п.78.1 ст.78 ПКУ документальна позапланова перевірка здійснюється за наслідками перевірок інших платників податків або отримання податкової інформації виявлено факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит органу державної податкової служби протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту.

Пунктом 79.2 статті 79 ПКУ визначено, що документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу державної податкової служби виключно на підставі рішення керівника органу державної податкової служби, оформленого наказом, та за умови надіслання платнику податків рекомендованим листом із повідомленням про вручення або вручення йому чи його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку та місце проведення такої перевірки.

Так, на підставі п.п.78.1.1 п.78.1 ст.78, п.79.1 ст.79 Податкового кодексу України начальником Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової служби прийнято наказ від 02 листопада 2012 року №480 про призначення позапланової невиїзної перевірки Приватного підприємства «ВНЕШСЕРВІС» (ЄДРПОУ 31377587) з питань дотримання вимог податкового законодавства, правильності визначення, повноти нарахування та своєчасності сплати податку на додану вартість за період з 01.11.2011 по 31.12.2011 по взаємовідносинам з Приватним підприємством «СВС» (ЄДРПОУ 31762316). Дата початку перевірки 05.11.2012 року, тривалістю 5 робочих днів /а.с.76/.

Ясинуватською ОДПІ Донецької області ДПС 05.11.2012 листом з повідомленням про вручення було направлено ПП «ВНЕШСЕРВІС» за податковою адресою наказ №480 від 02.11.2012 року «Про проведення документальної позапланової перевірки ПП «ВНЕШСЕРВІС» та повідомлення від 02.11.2012 №269. Зазначені документи особисто отримані директором ПП «ВНЕШСЕРВІС» ОСОБА_3 30.11.12 року.

Згідно вимог п.42.2 ст.42 ПКУ документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові.

Відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 №636898, довідки про встановлення місцезнаходження платника податків від 12.09.2012 року ПП «ВНЕШСЕРВІС» знаходиться за адресою: 86060, Донецька область, м. Авдіївка, 9-й квартал, буд.12, кв.80 /а.с.67/.

Відповідно до повідомлення про відправлення рекомендованого поштового відправлення Ясинуватською ОДПІ Донецької області наказ про проведення перевірки від 02.11.2012 року №480 було направлено 05.11.2012 на адресу ПП «ВНЕШСЕРВІС» (86060, Донецька область, м. Авдіївка, 9-й квартал, буд.12, кв.80). Даний наказ було отримано особисто директором підприємства 30.11.2012 /а.с.30/.

Документальна позапланова невиїзна перевірка ПП «ВНЕШСЕРВІС» з питань дотримання вимог податкового законодавства, правильності визначення, повноти нарахування та своєчасності сплати податку на додану вартість за період з 01.11.2011 по 31.12.2011 по взаємовідносинам з ПП «СВС» проводилась Ясинуватською ОДПІ Донецької області ДПС в період з 05.11.2012 року по 09.11.2012 року. За результатами даної перевірки складено акт №807/16/31377587 від 16.11.2012 року /а.с.11-25/.

Також суд вважає безпідставним висновок позивача про те, що проведена перевірка була камеральною і порушено порядок проведення даного виду перевірки з огляду на наступне.

Так, відповідно до положень ст.75 ПКУ камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні органу державної податкової служби виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків.

Документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, а також отриманих в установленому законодавством порядку органом державної податкової служби документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.

Документальна планова перевірка проводиться відповідно до плану-графіка перевірок.

Документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи органу державної податкової служби і проводиться за наявності хоча б однієї з обставин, визначених цим Кодексом.

Документальною виїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться за місцезнаходженням платника податків чи місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.

Документальною невиїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться в приміщенні органу державної податкової служби.

Фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об'єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється органом державної податкової служби щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Крім того, відповідно до положень статті 76 ПК України камеральна перевірка проводиться посадовими особами органу державної податкової служби без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком. Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова.

Відповідно до п.3.1 акту перевірки Ячинуватської ОДПІ Донецької області ДПС від 16.11.12 №807/16/31377587 (а.а.7) зазначено, що під час проведення перевірки податковим органом було використано: відомості з ЄДР; податкова декларація з податку на додану вартість, уточнюючі розрахунки з додатками; розрахунок сплати єдиного податку; податкова інформація, яка отримана в результаті аналізу АІС «Система співставлення податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів»; інформаційні та пошукові системи ДПС України («Бест звіт», «Тас-А11»); пояснення ОСОБА_4, ОСОБА_3; довідка про результати проведення зустрічної звірки від 03.10.2012 №606/22-0/31762316 Марїнської ОДПІ Донецької області ДПС.

Враховуючи наведене суд вважає дії Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області ДПС щодо проведення документальної позапланової невиїзної перевірки ПП «ВНЕШСЕРВІС» (ЄДРПОУ 31377587) з питань дотримання вимог податкового законодавства, правильності визначення, повноти нарахування та своєчасності сплати податку на додану вартість за період з 01.11.2011 по 31.12.2011 по взаємовідносинам з ПП «СВС» (ЄДРПОУ 31762316) за результатами якої складено акт №807/16/31377587 від 16.11.2012 року такими, що відповідають вимогам діючого законодавства, у зв'язку із чим позовні вимоги приватного підприємства «ВНЕШСЕРВІС» в цій частині позову задоволенню не підлягають.

Також предметом спору у даній справі, крім іншого, є визнання протиправними дій Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області ДПС щодо встановлення порушення п.185.1 ст.185, п.187.1 ст.187, п.188.1 ст.188, п.201.1 п.201.4 ст.201 Податкового кодексу України, в результаті чого завищено суму податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет у сумі 171245грн., у тому числі по періодах:листопад 2011 року -57412грн., грудень 2011 - 113833грн.

Щодо зазначеної позовної вимоги суд зазначає наступне.

Законний інтерес платника податків в проведенні органом державної податкової служби перевірки його діяльності з дотриманням умов, встановлених законом, захищений наділенням його права не допустити посадових осіб органу державної податкової служби до перевірки.

В разі, коли платник податків не скористався цим правом і перевірка була проведена, платник податків має право оскаржити рішення органу державної податкової служби, прийняте за результатами перевірки, з підстав невідповідності рішення вимогам закону чи компетенції органу державної податкової служби. Юридичне значення для позивача має саме рішення Ясинуватської ОДПІ Донецької області ДПС та рішення податкового органу яке може бути прийнято за результатами проведеної перевірки, а не дії по її проведенню.

Відповідно до частини першої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Згідно з визначенням, наведеним у статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач -це особа, на захист прав, свобод та інтересів якої подано адміністративний позов до адміністративного суду, а також суб'єкт владних повноважень, на виконання повноважень якого подана позовна заява до адміністративного суду.

Проте, акт перевірки - це службовий документ, який стверджує факт проведення перевірки фінансово-господарської діяльності суб'єкта господарювання і є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства суб'єктами господарювання, а тому, сам по собі акт перевірки не має для платників податків ніяких наслідків. Наслідки настають у зв'язку з прийняттям податковим органом відповідного рішення, прийнятого на підставі акта перевірки.

Акти податкових перевірок не можуть бути предметом спору в суді. Ці документи не мають обов'язкового характеру, а викладені в них обставини можуть бути лише підставою для застосування керівником податкового органу чи його заступником відповідних заходів, а тому дії при підписанні акту перевірки є також такими, що не породжують настання будь-яких юридичних наслідків та не впливають на права та обов'язки позивача.

Аналогічна позиція відображена в ухвалі Вищого адміністративного суд України від 10 травня 2012 року по справі № К-37579/10 за насідками розгляду касаційної скарги Державної податкової інспекції в Подільському районі м. Києва на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 08 вересня 2009 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2010 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ІЗІ СОФТ" до Державної податкової інспекції в Подільському районі м. Києва про скасування акту перевірки та податкових повідомлень рішень.

З огляду на викладене, суд відмовляє у задоволенні позову приватного підприємства «ВНЄШСЕРВІС» до Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової інспекції про визнання дій протиправними.

Керуючись ст. ст. 2-15, 17-18, 33-35, 41-42, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-111, 121, 122-143, 151-154, 158, 162, 163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні позову приватного підприємства «ВНЄШСЕРВІС» до Ясинуватської об'єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової інспекції про визнання дій протиправними - відмовити.

Постанова постановлена у нарадчій кімнаті та проголошена її вступна та резолютивна частина у судовому засіданні 25 грудня 2012 року в присутності представників сторін.

Постанова виготовлена в повному обсязі та підписана 30 грудня 2012 року.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя Зеленов А. С.