18.12.12 Справа №5021/1811/12.
За позовом: Великодолинської селищної ради Овідіопольського району, смт. Великодолинське, Овідіопольський район, Одеська область
до відповідача: Приватної виробничо-комерційної фірми «НІЛ», м.Суми
про стягнення 30 215 грн. 66 коп.,
СУДДЯ СОП'ЯНЕНКО О.Ю.
при секретарі с/з Молодецька В.О.
Представники сторін:
Від позивача: не з'явився
Від відповідача: Левченко М.І. - директор
Суть спору: позивач, згідно вимог позовної заяви, просить суд стягнути з відповідача на свою користь 30 215 грн. 66 коп. зайво сплачених коштів за виконані роботи згідно договору будівельного підряду № 4 від 29.07.2010 року, укладеного між сторонами по справі, а також витрати по сплаті судового збору.
Позивач в судове засідання не з'явився. З матеріалів справи вбачається, що поштове повідомлення про вручення позивачу копії ухвали суду про порушення провадження у справі від 03.12.2012 року до суду не повернулося, а тому є підстави вважати, що позивач належним чином не повідомлений про розгляд справи 18.12.2012р.
Відповідач подав відзив на позовну заяву № 82 від 06.12.2012 року, в якому зазначив, що фірма дійсно виконувала роботи по об'єкту: «Реконструкція станції очистки стічних вод по вул. К.Маркса, 1А, смт. Великодолинське Одеської області», у грудні 2010 року всі роботи по даному об'єкту були прийняті замовником та жодних претензій до виконання обсягів робіт, їх якості, застосування обладнання та механізмів від замовника не надходило. Також вказав на те, що вибіркова перевірка Іллічівськом об'єднаною державною фінансовою інспекцією проводилась без представника відповідача та без його повідомлення.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши повноважного представника відповідача, встановив:
Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 ГПК України, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.
У зв'язку з неявкою позивача та необхідністю витребування документів необхідних для розгляду справи по суті, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Відкласти розгляд справи на 10 січня 2013 року на 11 год. 00 хв.
Розгляд справи відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Шевченка, 18/1, 3- й поверх, каб. 320, зал судових засідань. 5.
2.Рекомендувати позивачу обґрунтувати з посиланням на норми чинного законодавства позовні вимоги; надати пояснення по суті заперечень відповідача, викладених у відзиві на позовну заяву № 82 від 06.12.2012 року.
3.Попередити позивача, що документи подаються в строк не пізніше ніж за три дні до судового розгляду справи. Всі документи повинні бути подані виключно через канцелярію суду (кабінет № 117).
4.Представникам сторін, для участі в судовому засіданні необхідно мати належні повноваження та документ, що посвідчує особу.
5.В разі неявки відповідача та ненадання відповідних документів в обґрунтування причини нез'явлення в судове засідання, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами у відповідності до статті 75 Господарського процесуального кодексу України.
СУДДЯ (підпис) О.Ю. СОП'ЯНЕНКО