Справа № 2/1018/83/12
21 грудня 2012 року Обухівський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді - Зінченка О. М. ,
при секретарі - Хрущова В. В.,
представника ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розподіл майна, що є спільною сумісною власністю подружжя,
На розгляді в суді знаходиться зазначена цивільна справа.
В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1 від імені позивача заявив клопотання про витребування доказів, а саме витребувати в Обухівському БТІ технічний паспорт на незакінчене будівництво житлового будинку по АДРЕСА_1 оскільки він необхідний для надання експерту. Даний технічний паспорт їм не надають так, як будинок оформлено на відповідача, а він відмовляється його надавати експерту.
Позивачка підтримала дане клопотання
Відповідач заперечив проти даного клопотання, вказавши що в нього не має даного технічного паспорту.
Згідно ч.1 ст.137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази.
Суд, вислухавши позивача , відповідача, представника позивача, перевіривши матеріали справи, вважає, що дане клопотання підлягає задоволенню оскільки для правильного вирішення справи необхідно витребувати вказаний технічний паспорт.
Керуючись ст. 137 ЦПК України, суд -
Клопотання представника ОСОБА_1 про витребування доказів задовольнити.
Витребувати з КП КОР Обухівське БТІ технічний паспорт на незакінчене будівництво житлового будинку по вул. Лугова, 55 в с. Підгірці Обухівського район.
Копію ухвали направити для виконання КП КОР Обухівське БТІ, розташоване 08703, м. Обухів, вул. Каштанова, 6.
Ухвала підлягає виконанню протягом п'яти днів з дня її отримання.
В судовому засіданні оголосити перерву до 10 год. 00 хв. 10 січня 2013 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяЗінченко О. М.
| № рішення: | 28119783 |
| № справи: | 2-1729/11 |
| Дата рішення: | 21.12.2012 |
| Дата публікації: | 26.12.2012 |
| Форма документу: | Ухвала |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Обухівський районний суд Київської області |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Інші справи позовного провадження |
| Стадія розгляду: | (03.08.2021) |
| Результат розгляду: | Приєднано до провадження |
| Дата надходження: | 03.08.2021 |
| Предмет позову: | про визнання угоди про поділ особового рахунку недійсною, визнання незаконним розпорядження про приватизацію, виселенні, зобов”язання зробити ремонт, визнання права на безстрокове користування кімнатою, зобов”язання укласти договір найму, зобов”язання офор |
| 27.11.2023 08:30 | Заводський районний суд м.Дніпродзержинська |