10 грудня 2012 р. Справа № 1604/2а-1665/11
Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Водолажська Н.С., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Глобинського районного суду Полтавської області від 26.04.2011р. по справі № 1604/2а-1665/11
за позовом ОСОБА_1
до Управління Пенсійного фонду України в Глобинському районі Полтавської області
про визання дій суб"єкта владних повноважень неправомірними та зобов'язання про перерахунок, нарахування та виплату щомісячноїї соціальної допомоги,
Як свідчать наявні у справі матеріали, Глобинським районним судом Полтавської області постановлено ухвалу від 26.04.2011 року про відкриття скороченого провадження у справі та про залишення позовних вимог за період 01.01.2006 року по 20.10.2010 року без розгляду.
ОСОБА_1 була подана апеляційна скарга на постанову Глобинського районного суду Полтавської області від 26.04.2011 р.
В поданій апеляційній скарзі позивач просить суд апеляційної інстанції скасувати постанову Глобинського районного суду Полтавської області від 26.04.2011 р. про відмову в задоволенні позову та прийняти нову постанову про задоволення позовних вимог.
Суд звертає увагу, що процесуальний документ, який просить скасувати апелянт, у матеріалах справи відсутній.
З підстави того, що оскаржуване рішення суду першої інстанції у матеріалах страви не міститься, суд вважає за необхідне відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Глобинського районного суду Полтавської області від 26.04.2011 р..
Враховуючи вищевикладене та керуючись ч.1 ст.185, ч.3 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Глобинського районного суду Полтавської області від 26.04.2011р. по справі № 1604/2а-1665/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Глобинському районі Полтавської області про визання дій суб"єкта владних повноважень неправомірними та зобов'язання про перерахунок, нарахування та виплату щомісячноїї соціальної допомоги.
Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня отримання її копії, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя: Водолажська Н.С.