Ухвала від 10.12.2012 по справі 2а-13826/12/0170/25

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

10 грудня 2012 р.Справа №2а-13826/12/0170/25

Суддя Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Кононова Ю. С., перевіривши виконання вимог статей 104, 105, 106 КАС України за адміністративним позовом ОСОБА_1

до Першого заступника начальника Головного Управління МВС України в АР Крим Радченка Валерія Васильовича

про визнання рішення недіійсним та спонукання до виконання певних дій,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду АРК з адміністративним позовом до Першого заступника начальника Головного Управління МВС України в АР Крим Радченка Валерія Васильовича, в якому просить визнати недійсним як несправедливим та необ'єктивним висновок службового розслідування, спонукати відповідача об'єктивно перевірити доводи скарги позивача з приводу неправомірного отримання в Роздольненському РВ Галяном В.М. копії графіку чергувань особового складу на вересень 2012 року.

Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Згідно п. 5 ч. 1 ст. 106 КАС України у разі необхідності до позовної заяви має бути додано клопотання про звільнення від сплати судового збору.

Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" ставка судового збору для звернення до адміністративного суду з вимогами нематеріального характеру становить 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, тобто 32,19 грн.

Але, до поданого позову не додано документу про сплату судового збору. Також позивачем не додано клопотання з обґрунтуванням причин звільнення позивача від оплати судового збору.

Згідно до положень ст. 108 КАС України адміністративний позов підлягає залишенню без руху з наданням заявнику строку для усунення недоліків адміністративного позову.

Керуючись ст.ст. 106, 108, 165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

1. Залишити позовну заяву без руху.

2. У строк до 21.12.12 усунути вказані недоліки адміністративного позову шляхом надання документу про оплату судового збору.

3. Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із обов'язковою вказівкою на номер справи 2а-13826/12/0170/25 та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

У разі невиконання цієї ухвали позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення.

У разі розгляду справи у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Суддя підпис Ю.С. Кононова