Справа № 2218/20936/12
Копія
17 грудня 2012 року м. Хмельницький
Суддя апеляційного суду Хмельницької області Матковська Л.О., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 28 листопада 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до виробничо-торгівельного підприємства «Автокомфорт»про визнання права власності на будівельні матеріали,
Апеляційна скарга подана з дотриманням строків, передбачених ст. 294 ЦПК України, оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України.
До апеляційної скарги додані її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
За таких обставин слід відкрити апеляційне провадження у справі.
Керуючись ст. 297 ЦПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 28 листопада 2012 року.
Копію апеляційної скарги надіслати виробничо-торгівельному підприємству «Автокомфорт»та надати йому строк до 26 грудня 2012 року для подання заперечень на апеляційну скаргу.
Суддя /підпис/
З оригіналом згідно: суддя апеляційного суду Л.О. Матковська