Постанова від 07.12.2012 по справі 1006/5324/12

Справа № 1006/5324/12

Провадження № 3/1006/991/12

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 грудня 2012 року

смт.Бородянка

Суддя Бородянського районного суду Київської області Стасенко Г.В., розглянувши справу про адміністративні правопорушення, передбачені ч.5 ст.164-12 і ч.1 ст.164-14 КУпАП, які надійшли з Державної фінансової інспекції в Київській області, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючої начальником відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації, яка проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3,

ВСТАНОВИВ:

Згідно з протоколами про адміністративні правопорушення, ОСОБА_1, працюючи на посаді начальника відділу освіти Бородянської РДА, в період з 1 вересня 2009 року по 1 серпня 2012 року порушила бюджетне законодавство України, а саме допустила нецільове використання бюджетних коштів: за рахунок асигнувань, виділених за КФКВ 070802 "Методична робота, інші заходи у сфері народної освіти", провела оплату вартості комунальних послуг, фактично спожитих працівниками спортивної школи, фінансування яких здійснюється за КФКВ 130107 "Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл", на загальну суму 3231 гривня 60 копійок, а за рахунок асигнувань, виділених за КФКВ 070201 "Загально-освітні школи (в тому числі школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліції, гімназії, колегіуми", провела оплату вартості комунальних послуг, фактично спожитих працівниками спортивної школи, фінансування яких здійснюється за КФКВ 130107, на загальну суму 13748 гривень 30 копійок.

Крім того, в період з 1 січня 2011 року по 1 січня 2012 року ОСОБА_1, працюючи на посаді начальника відділу освіти Бородянської РДА, порушила законодавство про здійснення закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти, а саме: допустила перевищення п'ятиденного терміну визнання переможця процедури закупівлі в одного учасника з дня опублікування в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупевель - Інформаційному бюлетені "Вісник державних закупівель" інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника - 02 травня 2011 року, а також в офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель не оприлюднено та не опубліковано повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, інформації про результати застосування процедури закупівлі в одного учасника та звіту про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника.

Свою вину ОСОБА_1 визнала частково, пояснивши, що за комунальні послуги дитячо-юнацької спортивної школи були сплачені кошти з КФКВ 070802 "Районний методичний кабінет" та КФКВ 070201 "Загальноосвітні навчальні заклади", у зв'язку з тим, що видатки на енергоносії не були заплановані по коду функціональної класифікації КФКВ 130107 "Дитячо-юнацька спортивна школа", адміністрація ДЮСШ знаходиться в приміщенні відділу освіти, де частково займає методичний кабінет відділу освіти, а через відсутність стаціонарної спортивної бази тренування спортивної школи проводяться в спортивних залах загальноосвітніх шкіл. З приводу проведення процедури державних закупівель в одного учасника в 2011 році визнала, що при цьому були допущені технічні помилки, які не вплинули на результати процедури.

Викладене підтверджується актом ревізії №03-08/07 від 1 листопада 2012 року.

Оцінюючи досліджені докази, вважаю підтвердженою вину ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.5 ст.164-12 і ч.1 ст.164-14 КУпАП.

Відповідно до ст.38 КУпАП (в редакції на момент вчинення адміністративних правопорушень), якщо справи про адміністративні правопорушення підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні -не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Зазначені правопорушення до числа триваючих не відносяться.

Як убачається з копії акту ревізії №03-08/07 від 1 листопада 2012 року, адміністративне правопорушення, передбачене ч.5 ст.164-12 КУпАП, було вчинене в період з 1 вересня 2009 року по 1 серпня 2012 року (аркуш акту 65). Адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.164-14 КУпАП було вчинене в травні-червні 2011 року (аркуш акту 40). Частина третя ст.38 КУпАП була доповнена положенням, відповідно до якого адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, передбаченого статтею 164-14 цього Кодексу, може бути накладено протягом трьох місяців з дня виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення, на підставі Закону, який набрав чинності з 3 жовтня 2011 року.

Зазначені в протоколі правопорушення були виявлені 1 листопада 2012 року, а справа надійшла до суду 19 листопада 2012 року.

Відповідно до ст.8 КУпАП, провадження в справах про адміністративне правопорушення ведеться на підставі закону, що діє під час і за місцем розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Оцінюючи викладене, оскільки на момент розгляду справи закінчився передбачений ст.38 КУпАП строк накладення адміністративного стягнення, то провадження у справі з цих підстав необхідно закрити.

Керуючись ст.38, п.7 ст.247, ст.283 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ :

Провадження у справі про адміністративні правопорушення, передбачені ч.5 ст.164-12, ч.1 ст.164-14 КУпАП, відносно ОСОБА_1 закрити в зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Бородянський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.

Суддя ОСОБА_2