30 листопада 2012 року м. Київ К/9991/74060/12
Суддя Вищого адміністративного суду України Сорока М.О., розглянувши матеріали касаційної скарги ЕРСТЕ БАНКУ ДЕР ОСТЕРРАЙХІШЕН ШПАРКАССЕН АГ на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 1 листопада 2012 року у справі за позовом заступника прокурора м. Києва до Київської міської ради, третя особа - Верховна Рада України про визнання протиправним та скасування рішення, -
Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 5 березня 2012 року позов задоволено.
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 21 вересня 2012 року апеляційну скаргу ЕРСТЕ БАНКУ ДЕР ОСТЕРРАЙХІШЕН ШПАРКАССЕН АГ на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 5 березня 2012 року залишено без руху та надано строк для усунення її недоліку.
Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 1 листопада 2012 року у відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ЕРСТЕ БАНКУ ДЕР ОСТЕРРАЙХІШЕН ШПАРКАССЕН АГ на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 5 березня 2012 року відмовлено, відповідно до положень частини 4 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України.
Не погоджуючись із рішенням суду апеляційної інстанції ЕРСТЕ БАНК ДЕР ОСТЕРРАЙХІШЕН ШПАРКАССЕН АГ звернувся з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України, в якій просить його скасувати та ухвалити нове рішення, яким справу направити до суду апеляційної інстанції для продовження розгляду.
Відповідно до положень пункту 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті -пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).
Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, які відповідають усталеній практиці Вищого адміністративного суду України у цій категорії справ, ця касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.
Керуючись статтями 211, 213, пунктом 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ЕРСТЕ БАНКУ ДЕР ОСТЕРРАЙХІШЕН ШПАРКАССЕН АГ на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 1 листопада 2012 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.О. Сорока