вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013
Іменем України
15 листопада 2012 р. Справа №2а-10482/12/0170/13
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Ольшанської Т.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні за участю секретаря судового засіданні Ківа А.С., представника позивача- не з'явився, представника відповідача- Юсупова Н.І. довіреність №23/10/10-024 від 23.02.12, адміністративну справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРІО-ЄВПАТОРІЯ"
до Державної податкової інспекції у м. Євпаторії АР Крим Державної податкової служби
про скасування податкових повідомлень-рішень від 20.08.2012 № 0002151702 та від 21.08.2012 № 0000972302,
Обставини справи: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРІО-ЄВПАТОРІЯ" звернулось до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у м. Євпаторії АР Крим Державної податкової служби про скасування податкових повідомлень-рішень від 20.08.2012 № 0002151702 та від 21.08.2012 № 0000972302.
Позовні вимоги ґрунтуються Податковим кодексом України та мотивовані тим, що відповідачем неправомірно винесено податкове повідомлення-рішення від 20 серпня 2012 № 0002151702 про сплату податку з доходів фізичних осіб у розмірі 510,00 грн. штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та від 21 серпня 2012 №0000972302 про сплату податку на прибуток підприємств в розмірі 138915,00 грн. та штрафних санкцій в розмірі 34729,00 грн..
Представник відповідача у судовому засіданні проти задоволення позову заперечував.
Вислухавши пояснення представника відповідача, розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору, суд
Згідно з частиною 1 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до пункту 5 частини 2 статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на спори за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених Конституцією та законами України.
Пунктом 7 частини 1 статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України дано визначення суб'єктів владних повноважень, до яких належать орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до статті 41 Податкового кодексу України, контролюючими органами є: органи державної податкової служби - щодо податків, які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, крім зазначених у підпункті 41.1.2 цього пункту, а також стосовно законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи державної податкової служби; митні органи - щодо мита, акцизного податку, податку на додану вартість, інших податків, які відповідно до податкового законодавства справляються у разі ввезення (пересилання) товарів і предметів на митну територію України або територію вільної митної зони або вивезення (пересилання) товарів і предметів з митної території України або території вільної митної зони.
Розмежування повноважень і функціональних обов'язків між контролюючими органами визначається цим Кодексом та Митним кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.
Інші державні органи не мають права проводити перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків, у тому числі на запит правоохоронних органів.
Виконавчим комітетом Євпаторійської міської ради АР Крим 29.06.2005 проведено державну реєстрацію юридичної особи- Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРІО-ЄВПАТОРІЯ", що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію серії А00 №442848.
Посадовими особами Державної податкової інспекції у м. Євпаторії АР Крим Державної податкової служби з 25.07.2012 по 31.07.2012 проведено документальну позапланову виїзну перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРІО-ЄВПАТОРІЯ" з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.2009 по 25.07.2012, та іншого законодавства за період з 01.07.2009 по 25.07.2012.
За результатами перевірки складено акт від 07.08.2012 №1127/2201, в якому зафіксовано порушення позивачем:
- підпункту 135.1 статті 135, підпункту 135.5.5 та 135.5.15 пункту 135.5 статті 135 Податкового кодексу України, в результаті чого донараховано податку на прибуток на загальну суму 138915,00 грн., у тому числі за 2 квартал 2012 року у сумі 138915,00 грн.; у тому числі по податковим періодам: за 1 півріччя 2012 року у сумі 138915,00 грн.;
- пункту 119.2 статті 119, пункту 176.2 статті 176, статті 51 Податкового кодексу України.
На підставі даних акту перевірки Державної податкової інспекції у м. Євпаторії АР Крим Державної податкової служби від 07.08.2012 №1127/2201 позивачем 20 серпня 2012 року прийнято податкове повідомлення-рішення № 0002151702 з податку з доходів фізичних осіб у розмірі 510,00 грн..
На підставі даних акту перевірки Державної податкової інспекції у м. Євпаторії АР Крим Державної податкової служби від 07.08.2012 №1127/2201 позивачем 21 серпня 2012 року прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000972302 з податку на прибуток приватних підприємств у розмірі 173644,00 грн., у тому числі за основним платежем у сумі 138915,00 грн. та за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) у сумі 34729,00 грн..
Порядок оподаткування податком на прибуток підприємств визначений розділом III Податкового кодексу України.
Відповідно до статті 134 Податкового кодексу України, об'єктом оподаткування є: прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом зменшення суми доходів звітного періоду, визначених згідно зі статтями 135 - 137 цього Кодексу, на собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг та суму інших витрат звітного податкового періоду, визначених згідно зі статтями 138 - 143 цього Кодексу, з урахуванням правил, встановлених статтею 152 цього Кодексу; дохід (прибуток) нерезидента, що підлягає оподаткуванню згідно зі статтею 160 цього Кодексу, з джерелом походження з України.
Статутний капітал - це капітал підприємства, який складається з вартості вкладів його учасників (засновників).
Відповідно до пункту 1.4 гл. 1 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.04.2004 N 22, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за N 377/8976, із змінами та доповненнями (далі - Інструкція), платіжне доручення - розрахунковий документ, що містить письмове доручення платника обслуговуючому банку про списання зі свого рахунку зазначеної суми коштів та її перерахування на рахунок отримувача.
Платіжне доручення оформляється платником за формою, наведеною в додатку 2 до Інструкції, згідно з вимогами щодо заповнення реквізитів розрахункових документів, що викладені в додатку 8 до Інструкції, та подається до банку, що обслуговує його, у кількості примірників, потрібних для всіх учасників безготівкових розрахунків (пункту 3.1 гл. 3 Інструкції).
Одним з обов'язкових реквізитів платіжного доручення є прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), код платника та номер його рахунку.
19.09.2007, було зроблено перерахування грошових коштів на рахунок ТОВ «Тріо-Євпаторія» в загальній сумі 621000,00 грн. платіжними дорученнями через КРУ РУПАТ КБ «Приватбанк» м. Сімферополь, з вказівкою призначення платежу: «збільшення статутного фонду».
Реквізит «Платник» заповнений наступним чином: «UAH в кассе ТОБО «Евпаторийский фл».
20.09.2007 платіжним дорученням №7 зроблений платіж у сумі 12600,00 грн. з позначенням у реквізиті «Призначення платежу» - «пополение боротных срв.» Платник: «UAH в кассе ТОБО «Евпаторийский фл». Код платника - 22261801.
З зазначеної назви не можливо встановити платника.
Код платника 22261801, зазначений у платіжному дорученні не відповідає встановленим судом кодам ТОВ «Тріо-Євпаторія» - 33538407, засновників ОСОБА_2 - НОМЕР_1, ОСОБА_4 - НОМЕР_2.
Інших доказів про перерахування 621000,00 грн. та 12600,00 грн. саме засновниками або юридичною особою ТОВ «Тріо-Євпаторія» позивачем не надано.
У зв'язку з чим суд не має доказів на підтвердження операції збільшення статутного фонду у відповідності до вимог Закону України «Про господарські товариства».
На підставі зазначеного суд погоджується з висновком податкового органу про визначення платежу у якості фінансової допомоги.
Відповідно до пункту 135.1 статті 135 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ) доходи, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування, включаються до доходів звітного періоду за датою, визначеною відповідно до статті 137, на підставі документів, зазначених у пункті 135.2 цієї статті, та складаються з доходу від операційної діяльності, який визначається відповідно до пункту 135.4 цієї статті, та інших доходів, які визначаються відповідно до пункту 135.5 цієї статті, за винятком доходів, визначених у пункті 135.3 цієї статті та у статті 136 цього Кодексу.
Згідно з підпунктом 135.5.4 пункту 135.5 статті 135 Податкового кодексу України інші доходи включають, зокрема, суми безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному податковому періоді, крім випадків, коли операції з надання/отримання безповоротної фінансової допомоги проводяться між платником податку та його відокремленими підрозділами, які не мають статусу юридичної особи.
Відповідно до пункту 137.10 статті 137 Податкового кодексу України суми безповоротної фінансової допомоги вважаються доходами за датою надходження коштів на банківський рахунок чи в касу платника податку, якщо інше не передбачено цим розділом.
З урахуванням викладеного, суми безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному податковому періоді від іншої особи, у тому числі і від нерезидента, крім випадків, коли операції з надання/отримання безповоротної фінансової допомоги проводяться між платником податку та його відокремленими підрозділами, які не мають статусу юридичної особи, включаються до складу доходів, що враховуються при обчисленні об'єкта оподаткування. У випадку отримання безповоротної фінансової допомоги в іноземній валюті доходи перераховуються в національну валюту за офіційним курсом національної валюти до іноземної валюти, що діяв на дату надходження коштів на банківський рахунок платника податку.
Відповідно до абзацу другого підпункту 4.1.6 пункту 4.1 статті 4 Закону України від 28 грудня 1994 року N 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (в редакції Закону України від 22 травня 1997 року N 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) до валового доходу включаються суми безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному періоді.
У разі якщо підприємство на момент ліквідації має неповернуту фінансову допомогу на зворотній основі, то відповідно до абзацу другого підпункту 4.1.6 пункту 4.1 статті 4 Закону № 334/94-ВР для цілей оподаткування ця операція вважається доходом з інших джерел та підлягає обкладанню податком на прибуток
Якщо всі питання щодо задоволення вимог кредиторів, продажу майна, сплати податків тощо, вже вирішено, можна повертати внески учасникам. У разі повернення внесків у розмірі, що не перевищує внеску кожного учасника, ніяких податкових наслідків такі операції не мають, однак у випадку неповернення внеску до статутного капіталу одного з учасників (або часткового повернення) сума неповернутого внеску включається до валового доходу. У разі якщо кошти, внесені учасниками (засновниками) понад суму внеску до статутного фонду (наприклад, на поповнення оборотних коштів), повертаються коштами, податкові наслідки не виникають, а при поверненні запасами або основними засобами ці операції підлягають обкладанню податком на прибуток та ПДВ.
Разом з тим судом встановлено, що 20.09.2007 платіжним дорученням №25 було здійснено перерахування 9000,00 грн. Платник: «UAH в кассе ТОБО «Евпаторийский фл». Код платника - 22261801.
Проте, на відміну від попередніх випадків у реквізиті «Призначення платежу» зазначено: «увеличение уставного капитала от ОСОБА_4 согл доверенності №15 от 20.09.2007».
Згідно пункту 3.8. Інструкції, реквізит "Призначення платежу" платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України.
Під час проведення перевірки відповідач не звернув уваги на заповнений реквізит платіжного доручення від 20.09.2007, у зв'язку з чим суд вважає не доведеним висновок податкового органу про врахування 9000,00 грн. у якості фінансової допомоги без врахування реквізиту платіжного доручення з інформацією про особу, що здійснює розпорядження коштами.
Відповідачем під час перевірки досліджені оборотно-сальдові відомості, журнали-ордери, відомості по рахунку 40 «Статутний капітал». Станом на 31.08.2007 сальдо склало 30000,00 грн., по рахунку 46 «Несплачений капітал» - 12000,00 грн. Станом 30.06.2012 сальдо склало 1530000,00 грн., по рахунку 46 «Несплачений капітал» - 868500,00 грн. Тобто статутний капітал сформований частково в сумі 661500,00 грн.
Податковий орган вказує, що у зв'язку із ліквідацією підприємства внески повинні бути повернуті учасникам в тих розмірах, які фактично були сплачені. Оскільки матеріалами перевірки не встановлено від кого саме вносилися кошти, що не доводить факту внесення цих коштів у якості статутного капіталу підприємства то такі кошти слід вважати фінансовою допомогою. На підставі чого податковий орган робить висновок про заниження об'єкту оподаткування на суму 661500,00 грн. та податку на прибуток на суму 138915,00 грн. за 1 півріччя 2012 року.
Оскільки матеріалами справи висновок акту перевірки підтверджується частково у сумі 633000,00 грн., то суд вважає, що податкове зобов'язання з податку на прибуток повинно бути розраховано відповідно підтвердженої суми (133056,00 грн.).
На підставі зазначеного суд задовольняє адміністративний позов частково, визнає протиправним податкове повідомлення рішення від 21.08.2012 №0000972302 протиправним та скасовує його в частині основного платежу у розмірі 5859,00 грн.
Також є підстави скасувати податкове повідомлення-рішення від 21.08.2012 №0000972302 в частині необґрунтовано нарахованих штрафних санкцій у сумі 1464,75 грн.
На підставі наведеного суд задовольняє адміністративний позов частково, визнає протиправний та скасовує податкове повідомлення-рішення від 21.08.2012 №0000972302 в частині визначення ТОВ «Тріо-Євпаторія» грошового зобов'язання з податку на прибуток у сумі 7323,75 грн., у тому числі 5859,00 грн. основного платежу та 1464,75 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб визначений розділом IV Податкового кодексу України.
Відповідно до статті 163 Податкового кодексу України об'єктом оподаткування резидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи - доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.
Об'єктом оподаткування нерезидента є: загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).
Згідно пунктів 167.1, 167.2 статті 167 Податкового кодексу України, ставка податку становить 15 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 - 167.5 цієї статті), у тому числі, але не виключно у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Якщо база оподаткування, яка визначена з урахуванням норм пункту 164.6 статті 164 цього розділу щодо доходів, зазначених в абзаці першому цього пункту, в календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, до суми такого перевищення застосовується ставка 17 відсотків. Платники податку, які подають податкові декларації за податковий (звітний) рік згідно з статтями 177 і 178 цього розділу, застосовують ставку податку 17 відсотків до частини середньомісячного річного оподатковуваного доходу, що перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. Розмір середньомісячного річного оподатковуваного доходу розраховується як сума загальних місячних оподатковуваних доходів, зазначених в абзаці першому цього пункту, поділена на кількість календарних місяців, протягом яких платником податку було одержано такі доходи у податковому (звітному) році, за який здійснюється декларування. Встановлені у абзацах першому та другому цього пункту ставки податків не застосовуються до доходів, визначених у пунктах 167.2 - 167.4 цієї статті.
Ставка податку становить 5 відсотків бази оподаткування щодо доходу, нарахованого як: процент на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок; процентний або дисконтний дохід за іменним ощадним (депозитним) сертифікатом; процент на вклад (депозит) члена кредитної спілки у кредитній спілці; дохід, який виплачується компанією, що управляє активами інституту спільного інвестування, на розміщені активи відповідно до закону, включаючи дохід, що виплачується (нараховується) емітентом внаслідок викупу (погашення) цінних паперів інституту спільного інвестування, відповідно до закону, який визначається як різниця між сумою, отриманою від викупу, та сумою коштів або вартістю майна, сплаченою платником податку продавцю (у тому числі емітенту) у зв'язку з придбанням таких цінних паперів, як компенсація їх вартості; дохід за іпотечними цінними паперами (іпотечними облігаціями та сертифікатами) відповідно до закону; дохід у вигляді відсотків (дисконту), отриманий власником облігації від їх емітента відповідно до закону; дохід за сертифікатом фонду операцій з нерухомістю та дохід, отриманий платником податку внаслідок викупу (погашення) управителем сертифікатів фонду операцій з нерухомістю в порядку, визначеному в проспекті емісії сертифікатів; доходи у вигляді дивідендів; дохід у вигляді інвестиційного прибутку від операцій з облігаціями внутрішніх державних позик, у тому числі від зміни курсу іноземної валюти; доходи в інших випадках, прямо визначених відповідними нормами цього розділу.
За результатами перевірки керівником податкового органу 20 серпня 2012 на підставі пункту 119.2 статті 119, пункту 176.2 статті 176, статті 51 Податкового кодексу України прийнято податкове повідомлення-рішення N0002151702, яким позивачу визначено суму штрафних санкцій з податку на доходи фізичних осіб на суму 510,00 грн..
Правила та порядок складання та подання податкових розрахунків затверджені наказом ДПА України від 24.12.2010 N 1020 "Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку".
Так, податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Окремий податковий розрахунок за календарний рік не подається.
Надається він до органу ДПС за місцезнаходженням податкового агента - юридичної особи або її відокремлених підрозділів чи до органу державної податкової служби за податковою адресою фізичної особи - податкового агента. Він може бути наданий органу державної податкової служби в електронній формі за добровільним рішенням податкового агента.
При перевірці даних форми 1ДФ з даними бухгалтерського звіту ТОВ "Тріо-Євпаторія" про фактичну виплату заробітної платні розбіжностей не встановлено, помилок та розбіжностей з фактичним нарахуванням заробітної платні та даними, вказаними у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку ф.1 ДФ за перевіряємий період не встановлено. Порушень згідно при ознаки доходу у перевіряємому періоді не встановлено. Зведення за формою №1 ДФ надаються в ДПІ невчасно (2 квартал 2012 року), що є порушенням пункту 119.2 статті 119, пункту 176.2 статті 176, статті 51 Податкового кодексу України.
Згідно з статтею 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків. Податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, в тому числі, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
Відповідно до пункту 119.2 статті 119 Податкового кодексу України неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку -тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.
Враховуючи те, що в ході проведеної перевірки позивача були виявлені порушення вимог податкового законодавства, про що судом зазначалось вище, правомірними є дії податкового органу із застосування до позивача штрафних санкцій.
У зв'язку з чим, суд відмовляє у задоволенні позовних вимог в частині скасування податкового повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м. Євпаторії АР Крим Державної податкової служби від 20 серпня 2012 №0002151702 про сплату податку з доходів фізичних осіб у розмірі 510,00 грн. штрафних (фінансових) санкцій (штрафів).
Відповідно до статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України, під час прийняття постанови суд вирішує як розподілити між сторонами судові витрати.
Якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа) (частина перша статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України).
Відповідно до підпункту 3 пункту 9 розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України у разі безспірного списання коштів державного бюджету (місцевих бюджетів) Державна казначейська служба України відображає в обліку відповідні бюджетні зобов'язання розпорядника бюджетних коштів, з вини якого виникли такі зобов'язання. Погашення таких бюджетних зобов'язань здійснюється виключно за рахунок бюджетних асигнувань цього розпорядника бюджетних коштів. Одночасно розпорядник бюджетних коштів зобов'язаний привести у відповідність з бюджетними асигнуваннями інші взяті бюджетні зобов'язання.
Водночас пунктом 19 Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ встановлено, що безспірне списання коштів державного та місцевих бюджетів і їх перерахування на рахунок, зазначений у виконавчому документі про стягнення надходжень бюджету та/або заяві про виконання рішення про стягнення надходжень бюджету, здійснюються органами Казначейства з відповідного рахунка, на який такі кошти зараховані, шляхом оформлення розрахункових документів.
З огляду на викладене та з урахуванням принципу пріоритетності законів над підзаконними актами суд вважає необхідним стягнути судові витрати з Державного бюджету України пропорційно розміру задоволений позовних вимог у сумі 73,24 грн. шляхом їх безспірного списання із рахунка суб'єкта владних повноважень - відповідача.
Під час судового засідання, яке відбулось 15.11.2012 були оголошені вступна та резолютивна частини постанови. Відповідно до статті 163 Кодексу адміністративного судочинства України постанову складено 22.11.2012.
Керуючись статтями 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
1.Адміністративний позов задовольнити частково.
2.Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м. Євпаторії АР Крим Державної податкової служби від 21.08.2012 №0000972302 в частині визначення ТОВ «Тріо-Євпаторія» грошового зобов'язання з податку на прибуток у сумі 7323,75 грн., у тому числі 5859,00 грн. основного платежу та 1464,75 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
3.Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ТРІО-ЄВПАТОРІЯ" судовий збір у розмірі 73,24 грн. з Державного бюджету України шляхом їх безспірного списання із рахунка суб'єкта владних повноважень - відповідача.
4.В іншій частині позовних вимог -відмовити.
Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення. Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.
Суддя Ольшанська Т.С.