Справа №2025/6059/2012
Провадження №5/2025/219/2012
28.11.2012 р. Лозівський міськрайонний суд Харківської області у складі головуючого судді - Ткаченко О.А., за участю секретаря -Авраменко О.С., прокурора -Дьолог В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Лозова Харківської області подання начальника Лозівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Харківській області капітана внутрішньої служби Середнього В.В. від 26.10.2012 року відносно:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Лозова Харківської області, громадянина України, з середньою освітою, неодруженого, не працюючого, який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 засудженого 25 жовтня 2010 року вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області за ст.296 ч.3 КК України строком на 4 роки позбавлення волі, відповідно до ст.ст.75,76 КК України - з випробувальним строком на 2 роки,
про звільнення від призначеного судом покарання, -
встановив:
25.10.2010 року вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області ОСОБА_2 засуджений за ст.296 ч.3 КК України строком на 4 роки позбавлення волі, відповідно до ст.ст.75,76 КК України - з випробувальним строком на 2 роки.
На нього покладені обов'язки: не скоювати нових злочинів, не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти їх про переміну місця проживання.
Випробувальний строк закінчився. Лозівський міськрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Харківській області надіслав в суд подання, просить звільнити ОСОБА_2. від призначеного судом покарання.
Подання свідчить, що за період відбування іспитового строку ОСОБА_2 зарекомендував себе з позитивного боку. В даний час не працює, неодружений, дітей не має, за місцем проживання зарекомендував себе з позитивної сторони, скарг не надходило, на реєстрацію до Лозівського МРВ КВІ з'являвся регулярно, місце проживання не змінював, за межі України без дозволу не виїжджав.
Перевіривши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кримінально-виконавчої інспекції, думку прокурора, який вважав необхідним звільнити засудженого від відбування покарання, суд вважає що подання слід задовольнити, оскільки ОСОБА_2 виправдав довіру суду, сумлінною поведінкою довів своє виправлення, протягом іспитового строку не скоїв нового злочину і виконав покладені на нього обов'язки, тому його слід звільнити від відбування покарання.
Керуючись ст.78 ч.1 КК України, ст.ст.408-1,411 КПК України, суд, -
постановив:
Подання начальника Лозівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Харківській області капітана внутрішньої служби Середнього В.В. від 26.10.2012 року -задовольнити.
Звільнити ОСОБА_2 від відбування покарання призначеного вироком Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 25 жовтня 2012 року, в зв'язку з закінченням іспитового строку.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя О.А. Ткаченко