Справа № 1109/10994/12
Номер провадження 3/1109/3040/12
27 листопада 2012 року Суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда Бурко Р.В., розглянувши матеріали які надійшли з Кіровоградської ОДПІ Кіровоградської області ДПС у відношенні головного бухгалтеру ПАТ «Кіровоградський хлібозавод» ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, прож. ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч.1 ст.1631 КУпАП України,-
При перевірці ПАТ «Кіровоградський хлібозавод» було встановлено, що головним бухгалтером ОСОБА_1 допущено порушення встановленого законом порядку ведення податкового обліку, а саме: заниження податку на додану вартість всього в розмірі 120 670 грн., в результаті чого занижено податок на прибуток на загальну суму 138 771 грн., в тому числі за 2-3 квартал 2011 року на суму 138 771 грн., за що передбачена відповідальність, згідно ч.1 ст.1631 КУпАП України.
В суді ОСОБА_1 не визнала в повному обсязі, надала усні пояснення, в яких зазначила, що висновки викладені в акті перевірки, не підкріплені жодними доказами та побудовані виключно на припущеннях, у зв»язку з чим вона просить суд закрити провадження по справі у зв»язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
Дослідивши матеріали справи, встановлено, що висновок інспектора ДПС у Кіровоградській області про допущений проступок грунтується на припущеннях, що є недопустимим.
Так, висновки акту позапланової невиїзної перевірки від 29.10.2012 року формуються на підставі доводів інспектора про нікчемність правочину, при цьому не міститься посилань на назву та дату правочину.
З цих підстав, суддя не має можливості визначити, чи є цей правочин нікчемним або оспорюваним.
Таким чином, залишилися не підтвердженими припущення інспектора ДПС про нікчемний правочин. Інших належних, об»єктивних доказів нікчемності, а не оспорюваності угоди, матеріали адміністративного провадження не містять, посадова особа не вправі підмінювати функції суду, який уповноважений визначити недійсним оспорюваний правочин.
Крім того, під час встановлення особи правопорушника встановлено, що в протоколі про адміністративне правопорушення серії АА № 674358 від 29.10.2012 р. не вірно зазначені її анкетні данні, а саме число, місяць і рік народження.
Враховуючи вищевикладене та відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП провадження по справі не може бути відкрито, а відкрите підлягає закриттю, в зв»язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.
Керуючись п. 1 ст. 247, ст. 251, ст.ст. 283-284, 289 КУпАП України,-
Закрити провадження в справі відносно гр. ОСОБА_1, за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, в зв»язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення через Кіровський районний суд м. Кіровограда.
Суддя Кіровського
районного суду
м.Кіровограда
ОСОБА_2