Ухвала від 21.11.2012 по справі 2а-1870/9176/12

копія

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про закінчення підготовчого провадження та

призначення справи до судового розгляду

21 листопада 2012 р. Справа № 2a-1870/9176/12

Суддя Сумського окружного адміністративного суду Осіпова О.О., в ході підготовчого провадження по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління юстиції в Сумській області про звільнення з роботи, зобов'язання поновити на роботі та стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу,-

ВСТАНОВИВ:

19 листопада 2012 року ОСОБА_1 звернулася до Сумського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Головного управління юстиції у Сумській області, в якій просить визнавати незаконним та скасувати наказ про звільнення з роботи від 06.11.2012 року №2085-ОС, зобов'язати поновити її на роботі на посаді начальника у новоутвореному Ковпаківському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Сумського міського управління юстиції та стягнути середню заробітну плату за час вимушеного прогулу.

Ухвалою Сумського окружного адміністративного суду від 21.11.2012 року відкрито провадження по справі за даним адміністративним позовом.

Під час підготовки справи до судового розгляду з'ясовано склад осіб, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття провадження особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні права і обов'язки; направлені копії позовної заяви разом з додатками до неї, запропоновано особам, які беруть участь у справі, у встановлений термін, надати свої заперечення на позовну заяву.

На підставі викладеного, керуючись ст. 121 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Закінчити підготовку справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління юстиції в Сумській області про звільнення з роботи, зобов'язання поновити на роботі та стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу.

2. Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду на "05" грудня 2012 р. о 10:00 год. (за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 157, каб.209).

3.Позивачу до 05.12.2012 року надати: копію трудової книжки із записом про звільнення.

4.Відповідачу до 05.12.2012 року надати: докази ознайомлення позивача під розписку з наказом Головного управління юстиції у Сумській області від 04.09.2012 року №802-ОД «Про наступне вивільнення працівників»; а також довідку про розмір середньомісячної заробітної плати позивача за останні два місяці до дня звільнення її із займаної посади (06.11.2012 року) із зазначенням розміру її одноденного заробітку.

5. Справа розглядатиметься суддею одноособово.

6. В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

7. Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

8. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис) О.О. Осіпова

З оригіналом згідно

Суддя О.О. Осіпова

Попередній документ
27615927
Наступний документ
27615929
Інформація про рішення:
№ рішення: 27615928
№ справи: 2а-1870/9176/12
Дата рішення: 21.11.2012
Дата публікації: 27.11.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сумський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо: