3/1503/855/12
24 вересня 2012 року м. Балта, Одеська область
Суддя Балтського районного суду Одеської області Мясківська І.М., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли від Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка народилася в с. Загнітково Кодимського району Одеської області, громадянки України, проживаючої в ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючої, яка протягом року до адміністративної відповідальності не притягувалася,
- в скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 156 ч. 3 КУпАП,
07.09.2012 біля 10:00 години ОСОБА_1, знаходячись на території міського ринку, розташованого в м. Балта по вул. Котовського, здійснювала роздрібну торгівлю тютюновими виробами з рук.
ОСОБА_1, в судовому засіданні вчинене правопорушення визнала, однак від надання пояснень відмовилася,
Правопорушення, передбачене ст. 156 ч. 3 КУпАП, вчинене ОСОБА_1, підтверджується зібраними матеріалами по справі, в тому числі протоколом про адміністративне правопорушення серії ОД № 0181781 від 07.09.2012 року, протоколом огляду місця події, письмовими поясненнями правопорушниці та свідків.
При накладенні адміністративного стягнення судом враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушниці, ступінь її вини тощо.
На підставі викладеного, вбачаючи в діях правопорушниці порушення правил торгівлі тютюновими виробами з рук, суддя, керуючись ст. ст. 24 ч.1 п.2, 33, 156 ч. 3 КУпАП,
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 510,00 грн. з конфіскацією предметів торгівлі.
Вилучені тютюнові вироби в кількості 41 пачка з яких 32 пачки «Прилуки», 3 пачки «Монте-Карло»3 пачки «Прима-Люкс»та 3 пачки «Винстон»- конфіскувати, конфісковане -знищити.
Постанова може бути оскарженою до апеляційного суду Одеської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя