Ухвала від 23.08.2012 по справі 2а-1670/3543/12

УХВАЛА

23 серпня 2012 р.Справа № 2а-1670/3543/12

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Калитка О. М., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "БМУ-2 "ПОЛТАВАНАФТОГОЗБУД" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 26.06.2012р. по справі № 2а-1670/3543/12

за позовом Управління Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві

до Публічного акціонерного товариства "БМУ-2 "ПОЛТАВАНАФТОГОЗБУД"

про відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Полтавського окружного адміністративного суду від 26.06.2012р. задоволено адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві до Публічного акціонерного товариства "БМУ-2 "ПОЛТАВАНАФТОГОЗБУД" про відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій .

На зазначену постанову Публічним акціонерним товариством "БМУ-2 "ПОЛТАВАНАФТОГОЗБУД" подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "БМУ-2 "ПОЛТАВАНАФТОГОЗБУД" на постанову Полтавського окружного адміністративного суду від 26.06.2012р. по справі № 2а-1670/3543/12 за позовом Управління Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві до Публічного акціонерного товариства "БМУ-2 "ПОЛТАВАНАФТОГОЗБУД" про відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис) Калитка О. М.

ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ: Калитка О. М.

Попередній документ
27218336
Наступний документ
27218338
Інформація про рішення:
№ рішення: 27218337
№ справи: 2а-1670/3543/12
Дата рішення: 23.08.2012
Дата публікації: 05.11.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: