Рішення від 16.08.2007 по справі 2-601/07

Справа №2-601/2007р.

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 серпня 2007 року. Кобеляцький районний суд

Полтавської області в складі:

головуючого - судді Тесленко Т.В. з участю секретаря Мокрої Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кобеляки справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

27 липня 2007 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зазначивши в позовній заяві, що 22 листопада 1987 року в Радянській сільській раді Кобеляцького району, Полтавської області зареєстрував шлюб з відповідачем, з яким проживав однією сім'єю до травня 2006 року. Від шлюбу мають неповнолітніх дітей-сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, які проживають з матір'ю.

Спільне проживання припинили з тієї причини, що через несхожість характерів і поглядів постійно виникали сварки і суперечки.

Позивач просив суд розірвати шлюб з відповідачем.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, пояснивши, що сім'я розпалась через несумісність характерів. Відповідач позов визнала, пояснивши, що спільне проживання із позивачем припинила в травні 2006 року, та згодна на розірвання шлюбу так як збереження сім'ї неможливе.

Суд, заслухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено обставини, що сторони припинили спільне проживання в травні 2006 року, миритися не бажають, а отже подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам позивача.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 209, 212, 214,215 ЦПК України; ст. ст. 105,112 Сімейного кодексу України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 - задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 22 листопада 1987 року в Радянській сільській раді Кобеляцького району, Полтавської актовий запис № 09 між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 р.н. та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4 р.н., які мають неповнолітніх дітей - розірвати.

Стягнути в дохід держави державне мито при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС з ОСОБА_1 в розмірі 17 грн., ОСОБА_2 - звільнити від сплати державного мита.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Полтавської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Попередній документ
2721044
Наступний документ
2721046
Інформація про рішення:
№ рішення: 2721045
№ справи: 2-601/07
Дата рішення: 16.08.2007
Дата публікації: 16.01.2009
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кобеляцький районний суд Полтавської області
Категорія справи: