Справа № 0809/5977/2012
провадження № 2/0809/1816/2012
"30" жовтня 2012 р.
Суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя Марченко Н. В. розглянувши цивільну справу за позовом ПАТ “Універсал Банк”до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
ПАТ “Універсал Банк ”звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Вирішуючи питання про відкриття провадження по справі, судом встановлено , що відповідач зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за територіальною підсудністю відноситься до Пологівського районного суду Запорізької області.
Згідно ст.. 109 ч.1 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання.
Відповідно до ст. 115 ЦПК України якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду.
Відповідно до п.4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України заява повертається позивачу, якщо справа не підсудна суду, до якого вона була подана.
Керуючись ст.ст. 109, 115, 121, 208, 209-210, 212-215 ЦПК України, суд-
Позовну заяву ПАТ “Універсал Банк ”до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором повернути позивачеві для подання до належного суду.
Ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Суддя: Н.В.Марченко