Справа 2218/2818/12
20 вересня 2012 року Хмельницький міськрайонний суд в складі:
головуючого-судді Палінчака О.М.
при секретарі Антосєві В.П.
з участю позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
представника третьої особи ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хмельницькому справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа без самостійних вимог -Служба у справах дітей Хмельницької міської ради про усунення перешкод в спілкуванні з дітьми,
встановив:
В лютому 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про зобов'язання не чинити перешкод у спілкуванні із синами ОСОБА_4 -ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 - ІНФОРМАЦІЯ_2, а також визначити місце проживання дітей по місцю проживання позивача, а саме -АДРЕСА_1. На обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що відповідачка перешкоджає йому у спілкуванні з дітьми.
20 вересня 2012 року ухвалою суду позов в частині вимоги визначення місця проживання дітей по місцю проживання позивача, залишено без розгляду.
В судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги.
Відповідачка в судовому засіданні вимоги позову визнала.
Представник третьої особи без самостійних вимог -Служби у справах дітей Хмельницької міської ради проти задоволення позову не заперечує.
Заслухавши учасника процесу, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню в порядку ст.174 ЦПК України, оскільки визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права, свободи дітей та інтереси інших осіб.
Керуючись ст. 10, 11, 60, 88, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 153, 157 СК
України, суд -
вирішив:
Позов задовольнити.
Зобов'язати ОСОБА_2 не чинити перешкод
ОСОБА_1 у спілкуванні з синами ОСОБА_1
ОСОБА_6 -ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_1
ОСОБА_5 -ІНФОРМАЦІЯ_2.
На рішення, через суд першої інстанції, який його ухвалив, може бути подана апеляційна скарга протягом 10 днів до апеляційного суду Хмельницької області.
Суддя: О.М. Палінчак