Ухвала від 24.07.2012 по справі 712/13395/12

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Справа № 712/13395/12

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"24" липня 2012 р. м.Ужгород

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Сочка В.І., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до ГУ МВС України в Закарпатській області про визнання дій відповідача незаконними, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся із зазначеним позовом до Ужгородського міськрайонного суду.

Згідно ч. 2 ст. 18 КАС України адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган державної влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, обласна рада, Київська або Севастопольська міська рада, їх посадова чи службова особа, крім випадків, передбачених цим Кодексом, та крім справ з приводу їхніх рішень, дій чи бездіяльності у справах про адміністративні проступки та справ, які підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам - підсудні окружним адміністративним судам.

Враховуючи вищенаведене, приходжу до висновку, що дана справа не підсудна Ужгородському міськрайонному суду.

Відповідно до п. 6 ч. 3 ст. 108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо справа не підсудна цьому суду.

Керуючись ст. 18, 108 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до ГУ МВС України в Закарпатській області про визнання дій відповідача незаконними - повернути позивачеві на підставі п. 6 ч. 3 ст. 108 КАС України

Апеляційна скарга на дану ухвалу може бути подано до Львівського апеляційного адміністративного суду через Ужгородський міськрайонний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення.

Суддя Ужгородського

міськрайонного суду ОСОБА_2