Постанова від 22.05.2012 по справі 1505/3509/2012

Справа № 1505/3509/2012

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 травня 2012 року м. Білгород- Дністровський

Суддя Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_1,

розглянувши матеріали, які надійшли від Білгород-Дністровського МВ ГУМВС України в Одеської області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, який працює в Б-Дністровському морському торгівельному порту, що проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,

за ст. 173-2 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

15.04.2012 року приблизно о 15.15 годині ОСОБА_2, перебуваючи за місцем проживання, а саме, м. Білгород-Дністровський, пров. Переможненський, 3-а, висловлювався нецензурною лайкою по відношенню до своєї сестри ОСОБА_3, намагався вдарити її, чим здійснив моральне насилля в сім'ї.

ОСОБА_2 здійснив правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 173-2 ч. 2 КУпАП.

У судове засідання ОСОБА_2 не явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, причину неявки суду не сповістив.

Вина правопорушника ОСОБА_2 у скоєнні правопорушення підтверджується матеріалами адміністративної справи.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини та керуючись ст. 33-35, 173-2 ч. 2, 221, 283, 284 КУпАП, суддя , -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення.

Притягнути ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 грн. на користь держави.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Строк пред'явлення виконавчого документу до виконання три місяці.

Суддя

Попередній документ
26780486
Наступний документ
26780488
Інформація про рішення:
№ рішення: 26780487
№ справи: 1505/3509/2012
Дата рішення: 22.05.2012
Дата публікації: 20.01.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування