"11" вересня 2012 р. Справа № 5006/7/42пн/2012
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Плюшка І.А. -головуючого,
Кочерової Н.О.,
Самусенко С.С.
розглянувши касаційну
скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Краматорськводоканал"
на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 11 липня 2012 року
у справі № 5006/7/42пн/2012
господарського суду Донецької області
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Краматорськводоканал"
до Управління житлового та комунального господарства Краматорської міської ради
за участю третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні
відповідача: 1.Головного управління юстиції у Донецькій області
2.Приватного нотаріуса Донецького міського нотаріального округу Бадахова Юрія Назіровича
про визнання виконавчого напису №3080 Приватного нотаріуса Донецького міського нотаріального округу Бадахова Юрія Назіровича від 19.12.2011р. про стягнення з ТОВ "Краматорськводоканал" на користь Управління житлового та комунального господарства Краматорської міської ради заборгованості по сплаті орендної плати за період, починаючи з 09.12.2010р. по 30.11.2011р., в розмірі 3 078 358,03 грн. та 3000 грн. плати за вчинення виконавчого напису, таким, що не підлягає виконанню
Товариство з обмеженою відповідальністю "Краматорськводоканал" звернулось до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою на рішення господарського суду Донецької області від 16 травня 2012 року та постанову Донецького апеляційного господарського суду від 11 липня 2012 року у справі № 5006/7/42пн/2012.
Ухвалою Вищого господарського суду України від 09 серпня 2012 року касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Краматорськводоканал" прийнято до розгляду та призначена на 23 серпня 2012 року.
Ухвалою Вищого господарського суду України від 23 серпня 2012 року відкладено розгляд касаційної скарги на 06 вересня 2012 року.
06 вересня 2012 року Управління житлового та комунального господарства Краматорської міської ради подало до канцелярії Вищого господарського суду України клопотання про відкладення та продовження розгляду справи № 5006/7/42пн/2012.
Ухвалою Вищого господарського суду України від 06 вересня 2012 року розгляд касаційної скарги продовжено та відкладено на 18 вересня 2012 року.
Розпорядженням Керівника апарату Вищого господарського суду України від 06 вересня 2012 року, у зв'язку з відпусткою судді Грейц К.В., призначено проведення повторного автоматичного розподілу справ.
Керуючись ст.ст. 86, 1114 господарського процесуального кодексу України, суд
1. Прийняти до провадження Вищого господарського суду України касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Краматорськводоканал" на постанову Донецького апеляційного господарського суду від 11 липня 2012 року у справі № 5006/7/42пн/2012.
2. Призначити розгляд касаційної скарги на 18.09.2012 року об 11:40 год. у приміщенні Вищого господарського суду України за адресою: м. Київ, вул. О.Копиленка, 6, кімн. №209.
3. Нез'явлення уповноважених представників сторін в судове засідання касаційної інстанції не перешкоджає розгляду справи та не тягне перенесення її на інші строки.
4. Представники учасників судового процесу повинні мати паспорт, довіреність (оригінал -для огляду, копію - для залучення в матеріали справи), а в необхідних випадках -документ, що посвідчує службове становище.
Головуючий І. А. Плюшко
Судді Н. О. Кочерова
С. С. Самусенко