Ухвала від 31.08.2012 по справі 2а-7516/12/0170/23

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013

УХВАЛА

Іменем України

про закриття провадження у справі

31 серпня 2012 р. Справа №2а-7516/12/0170/23

Окружний адміністративний суд АР Крим у складі головуючої судді Алексєєвої Т.В., при секретарі Ходус Д.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Центр зайнятості Автономної Республіки Крим Сімферопольський міський центр зайнятості

до ОСОБА_1

про стягнення 152, 07 грн,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду АР Крим надійшов адміністративний позов Центру зайнятості Автономної Республіки Крим,Сімферопольського міського центру зайнятості АР Крим до ОСОБА_1 про стягнення витрат на професійне навчання, матеріальну допомогу, виплачену в період професійного навчання , в розмірі 152, 07 гривень.

У судове засідання, яке відбулось 31.08.2012 року, позивач та відповідач не з'явились, про час і місце судового засідання повідомлені належним чином.

Відповідач будь-яких клопотань до суду не надсилав.

У судовому засіданні встановлено, що до суду 26 липня 2012 року надійшла заява позивача про відмову від позову та закриття провадження по справі у зв'язку із повною сплатою відповідачем заборгованості.

Згідно до п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо: позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

Приймаючи до уваги, що дії позивача не суперечать закону та не порушують нічиїх прав, свобод, та інтересів, суд вважає можливим прийняти клопотання позивача про закриття провадження по справі.

На підставі викладеного, керуючись п.2 ч.1 ст. 157 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити провадження по справі за позовом Центру зайнятості Автономної Республіки Крим,Сімферопольського міського центру зайнятості АР Крим до ОСОБА_1 про стягнення витрат на професійне навчання, матеріальну допомогу, виплачену в період професійного навчання , в розмірі 152, 07 гривень.

Ухвала набирає законної сили протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо справу розглянуто у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, ухвала набирає законної сили через 5 днів з дня її отримання.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення.

У разі розгляду справи у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Повторне звернення з такою самою позовною заявою не допускається.

Суддя Алексєєва Т.В.