Справа № 0511/3362/2012
про відкриття провадження по справі
04 вересня 2012 року
суддя Дебальцевського міського суду Донецької області Кардашенко О.А., розглянувши матеріали справи наказного провадження № 2н/0511/1307/2012 р. за заявою Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго»в особі Відокремленого підрозділу «Миронівська ТЕС»ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, -
В провадженні Дебальцевського міського суду Донецької області знаходиться заява Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго»в особі Відокремленого підрозділу «Миронівська ТЕС»до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Приймаючи до уваги, що вищевказана заява підсудна місцевому суду, відповідає вимогам 96, 97, 98 ЦПК України, підстав для відмови в прийняті заяви про видачу судового наказу, відповідно ст. 100 ЦПК України немає, необхідно відкрити провадження у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. 100 ч. 7 ЦПК України,-
Відкрити провадження по справі наказного провадження за заявою Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго» в особі Відокремленого підрозділу «Миронівська ТЕС»до ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги.
Ухвала про відкриття провадження у справі підлягає оскарженню в зв'язку з недотриманням правил підсудності.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Дебальцевського міського суду О. А. Кардашенко