Справа № 2-243/12
іменем України
"04" вересня 2012 р. смт. Червоноармійськ
Суддя Червоноармійського районного суду Житомирської області Гуц О.В., розглянувши позовну заяву Публічного Акціонерного Товариства "Дельта Банк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
Позивач ПАТ "Дельта Банк" звернувся до відповідача ОСОБА_1 з вказаною позовною заявою.
Ухвалою судді від 20 серпня 2012 року дану позовну заяву було залишено без руху, у зв"язку з її не відповідністю вимогам встановленим до позовної заяви ст.119 ЦПК України. Так, в позовній заяві позивач зазначав, що ОСОБА_1 неодноразово був повідомлений про виникнення заборгованості по оплаті передбачених Договором платежів перед ТОВ "Комерційний банк "Дельта", однак, будь-яких відомостей про надіслання відповідачу ОСОБА_1 відповідного повідомлення до позовної заяви не додано. Додані до позовної заяви документи, а саме: тарифи на обслуговування платіжних карток Delta Visa Classic тарифний пакет "Класничний" та дані про кредит, не підлягали прочитанню. А також надати повний Статут ПАТ "Дельта Банк".
Позивачу був наданий строк в межах п'яти днів з дня отримання копії ухвали суду для усунення недоліків та попереджено, що у разі невиконання вимог ухвали позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.
Оскільки ПАТ "Дельта Банк" отримав копію даної ухвали 23 серпня 2012 року, що підтверджується поштовим повідомленням про її вручення, але у встановлений строк не виконав вимоги ухвали судді, дана позовна заява вважається неподаною та підлягає поверненню позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ст.121 ЦПК України,-
Позовну заяву Публічного Акціонерного Товариства "Дельта Банк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором вважати неподаною та повернути позивачу.
Роз»яснити позивачу, що повернення заяви не позбавляє його права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
Апеляційну скаргу на ухвалу суду може бути подано протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя О.В.Гуц