про прийняття апеляційної скарги до провадження
"03" вересня 2012 р.Справа № 5024/492/2012
Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Михайлова М.В.
суддів Ярош А.І., Журавльова О.О.
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю „Іксора"
на рішення господарського суду Херсонської області від 03 липня 2012 року
у справі № 5024/492/2012
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Іксора", м. Херсон, Бериславське шосе, 11
до Дочірнього підприємства „Херсонський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства „Державна акціонерна компанія „Автомобільні дороги України", м. Херсон, вул. Поповича, 23
про: стягнення 200 093, 36 грн.,-
визнав подані матеріали достатніми для подання апеляційної скарги та прийняття її до провадження. Обставини, викладені в клопотанні про відновлення пропущеного процесуального строку на подання апеляційної скарги, заслуговують на увагу, а тому таке клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 53,86,93,98,99 ГПК України, апеляційний господарський суд, -
Ухвалив:
1.Відновити скаржнику процесуальний строк для подання апеляційної скарги на рішення господарського суду Херсонської області від 03 липня 2012 року.
2.Прийняти апеляційну скаргу до провадження.
3.Розгляд апеляційної скарги призначити на 20 вересня 2012 року о 10:40.
4.Представникам сторін при з'явленні у судове засідання необхідно мати паспорт, документ, що посвідчує службове становище, належним чином засвідчені копії довіреностей.
5.Попередити учасників судового процесу, що нез'явлення їх представників у судове засідання апеляційної інстанції не тягне за собою перенесення судового розгляду на інші строки і не є перешкодою для розгляду скарги по суті.
6.Засідання відбудеться у приміщенні апеляційного господарського суду за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка,29, 4-й поверх, зал судових засідань №9, тел. (0482) 301-417, електронна адреса - mykhaylov@oda.arbitr.gov.ua.
Головуючий суддя М.В. Михайлов
Суддя Суддя А.І. Ярош О.О.Журавльов