79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
29.08.12 Справа№ 5015/3577/12
Господарський суд Львівської області, розглянувши матеріали справи за заявою:
Фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 79008; ідентифікаційний номер НОМЕР_1) про його банкрутство
Суддя Артимович В.М.
При секретарі Савчин І.О.
Представники: не викликались.
На розгляд господарського суду Львівської області поступила заява Фізичної особи -підприємця ОСОБА_1, м. Львів, надалі -боржник, про його банкрутство.
Ухвалою суду від 28.08.2012 р. провадження у справі порушено, заяву прийнято до розгляду, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, засідання суду призначено на 19.09.2012 р.
Судом встановлено, що при підготовці ухвали суду від 28.08.2012 р. судом було допущено описку у резолютивній частині ухвали суду, що полягало у пропущенні пункту 9, який слід правильно читати «…9. Накласти арешт на все майно Фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 79008; ідентифікаційний номер НОМЕР_1) за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернено стягнення, та майна, що перебуває у заставі з підстав, не пов'язаних із здійсненням такою особою підприємницької діяльності».
Відповідно до ч. 1 ст. 48 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»одночасно з прийняттям заяви про порушення справи про банкрутство громадянина-підприємця господарський суд накладає арешт на майно громадянина-підприємця, за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернено стягнення, та майна, що перебуває у заставі з підстав, не пов'язаних із здійсненням такою особою підприємницької діяльності.
Згідно ч. 1 ст. 89 ГПК України суддя за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи по суті рішення. Під опискою слід розуміти неправильне написання слів, прізвищ, імен, назв тощо.
На підставі вказаної статті виправлення допущених в рішенні описок допускається, якщо при цьому не зачіпається суть рішення.
Виправлення допущеної описки не зачіпає суті ухвали суду від 28.08.2012 р. у даній справі.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 86, 89 ГПК України, суд, -
1. Виправити описку, допущену в резолютивній частині ухвали господарського суду Львівської області від 28.08.2012 р. у справі № 5015/3577/12 та додати пункт 9, який слід правильно читати „…9. Накласти арешт на все майно Фізичної особи -підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_1, 79008; ідентифікаційний номер НОМЕР_1) за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернено стягнення, та майна, що перебуває у заставі з підстав, не пов'язаних із здійсненням такою особою підприємницької діяльності».
Суддя Артимович В.М.