Ухвала від 17.08.2012 по справі 5011-66/4667-2012

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

УХВАЛА

Справа № 5011-66/4667-2012 17.08.12

Суддя господарського суду міста Києва Гончаров С.А.

при секретарі судового засідання Климович М.І.

розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом: Заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі:

1. Державного агентства земельних ресурсів України,

2. Державної інспекції сільського господарства України

до відповідача-1: Київської міської ради

до відповідача-2: Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

до відповідача-3: Обслуговуючого кооперативу житлового кооперативу "Котміст"

до відповідача-4: Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна спілка"

до відповідача-5: Товариства з обмеженою відповідальністю "Земконтракт"

до відповідача-6: Товариства з обмеженою відповідальністю "Лігабуд"

про визнання недійсними рішень органу місцевого самоврядування та державних актів на право власності на землю, визнання відсутності прав, зобов'язання внести до державного земельного кадастру відомості про право власності

за участю представників сторін:

від позивача-1: не з'явився

від позивача-2: Ротань Б.О. -за довіреністю №34 від 28.10.10

від відповідача-1: не з'явився

від відповідача-2: Якимець О.І. -за довіреністю №06-34/31089 від 24.10.11

від відповідача-3: не з'явився

від відповідача-4: не з'явився

від відповідача-5: Іщенко Г.М. -за довіреністю від 17.10.11

від відповідача-6: Іщенко Г.М. -за довіреністю від 29.04.12

прокурор: Орленко А.О. посвідчення №000336 від 18.07.12

СУТЬ СПОРУ:

Заступник Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Державного агентства земельних ресурсів України, Державної інспекції сільського господарства України, звернувся до господарського суду міста Києва з позовом до Київської міської ради (відповідача-1), Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (відповідача-2), Обслуговуючого кооперативу житлового кооперативу "Котміст" (відповідача-3), Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна спілка" (відповідача-4), Товариства з обмеженою відповідальністю "Земконтракт" (відповідача-5), Товариства з обмеженою відповідальністю "Лігабуд" (відповідача-6) про визнання недійсними рішень органу місцевого самоврядування та державних актів на право власності на землю, визнання відсутності прав, зобов'язання внести до державного земельного кадастру відомості про право власності.

Представники позивача-1, відповідача-1, відповідача-3 та відповідача-4 у судове засідання не з'явились.

В зв'язку з нез'явленням у судове засідання позивача-1, відповідача-1, відповідача-3 та відповідача-4 розгляд справи слід відкласти на підставі п. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись, п. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 27.08.2012 о 12:15.

Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 44-Б, зал судового засідання № 18.

Учасникам судового процесу всі витребувані матеріали надати до судового засідання в належним чином засвідчених копіях з відповідно оформленими супровідними листами, та у судове засіданні - в оригіналах для огляду.

Зобов'язати учасників судового процесу забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження.

Явка в засідання суду учасників судового процесу є обов'язковою.

Суддя С.А. Гончаров

Попередній документ
25677568
Наступний документ
25677573
Інформація про рішення:
№ рішення: 25677570
№ справи: 5011-66/4667-2012
Дата рішення: 17.08.2012
Дата публікації: 22.08.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: