Ухвала від 17.05.2012 по справі 2а-1943/12/1470

Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54002

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

17.05.2012 р. № 2а-1943/12/1470

м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі судді Птичкіної В.В.,

за участю:

секретаря судового засідання Салової І.О.,

представника позивача: Киричука В.В.

представників відповідача: Арбатського О.В., Чубика С.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання позивача про зупинення провадження у справі

за позовомУправління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва , вул. Артилерійська, 19, м. Миколаїв, 54030

доПриватного підприємства «ТВКом», вул. Декабристів, 4, кв. 13, м. Миколаїв, 54001

простягнення заборгованості по внесках на загальнообов'язкове пенсійне страхування в сумі 33683,95 грн.,

ВСТАНОВИВ:

17.05.2012 від позивача надійшло клопотання про зупинення провадження у справі до 16.11.2012 в зв'язку з тим, що Вищим адміністративним судом України відкрито касаційне провадження у справі за позовом Приватного підприємства «ТВКом»до Управління Пенсійного фонду України в Центральному районі м. Миколаєва про скасування вимоги від 05.08.2010 № 84/16.

На думку позивача, є безпосередній зв'язок між позовними вимогами у цій справі і позовними вимогами Приватного підприємства «ТВКом», оскільки до складу зазначеної вимоги увійшла сума, несплата відповідачем якої призвела до звернення позивача до суду.

Представники відповідача проти зупинення провадження у справі не заперечували.

Пунктом 4 частини 2 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд має право за обґрунтованим клопотанням сторони зупинити провадження у справі за наявності інших (не зазначених у пунктах 1-3 цієї норми) причин.

За таких обставин суд вважає за можливе задовольнити клопотання позивача про зупинення провадження у справі.

Керуючись пунктом 4 частини 2 статті 156, статтями 158, 160 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання позивача задовольнити.

2. Провадження у справі зупинити до 16.11.12.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, установлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Суддя В.В. Птичкіна