83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
01.12.08 р. Справа № 44/208пн
Господарський суд Донецької області, у складі головуючого судді Мєзєнцева Є.І., при секретарі Семенюшко Г.Р., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Готель "Централь" (представник - не з'явився) до 1. Донецької міської ради (представник - Головченко О.І., за довіреністю від 17.03.08р.) та до 2. Виконавчого комітету Донецької міської ради (представник - Головченко О.І., за довіреністю від 17.03.08р.) про визнання за Товариством з обмеженою відповідальністю "Готель "Централь" право на користування земельною ділянкою загальною площею 7833 кв.м., що знаходиться за адресою6 м.Донецьк, вул.Артема,87 та спонукання відповідачів поновити договір оренди земельної ділянки від 04.04.05року, укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю "Готель "Централь" та Виконавчим комітетом Донецької міської ради,
Ухвалою господарського суду Донецької області від 01.12.08 року відкладено розгляд справи за вказаною заявою. Судом визнано обов'язковою явку у судове засідання представників сторін, сторони у справі зобов'язані надати докази та документи, необхідні для всебічного, повного та об'єктивного розгляду позовної заяви.
Представник позивача у судове засідання не з'явився.
Представник відповідача-1 у судове засідання з'явився, надав письмовий відзив.
Представник відповідача-2 у судове засідання з'явився, надав письмовий відзив.
З огляду на наведене, керуючись ст. 77, ст. 86 ГПК України, суд -
Відкласти розгляд справи на 09:00 год. 17.12.08 року.
3. Зобов'язати відповідачів до 14.12.08р. -
а. надати судурішення Виконавчого комітету Донецької міської ради № 95 від 16.02.05 року.
4. Явка представників сторін та третьої особи у судове засідання є обов'язковою.
5. Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1'700 грн.).
Суддя