Постанова від 25.06.2012 по справі 1308/1951/2012

Справа № 1308/1951/2012

Провадження № 3/1308/934/2012

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 червня 2012 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Кобзар В. М.

розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, народився і проживає в АДРЕСА_1, не працює

за ст.173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 03.06.2012 року будучи в стані алкогольного сп»яніння і перебуваючи за місцем свого проживання в АДРЕСА_1 ображав нецензурними словами свою дружину ОСОБА_2, своїми діми вчинив насильство в сім"ї.

Правопорушник в судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю та розкаявся у вчиненому.

Факт вчинення правопорушення стверджується протоколом про адмінправопорушення ЛВ № 180922, поясненнями правопорушника в матеріалах справи, в яких він зокрема визнає факт вчинення правопорушення, поясненнями в матеріалах справи ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, рапортом працівника міліції, постановою про відмову в порушенні кримінальної справи.

Дії правопорушника кваліфіковані вірно за ст. 173-2 КпАП України, оскільки він вчинив насильство в сім»ї психологічного характеру.

Розкаяння ОСОБА_1 є обставиною, що пом»якшує відповідальність за адміністративне правопорушення.

Вчинення правопорушення в стані алкогольного сп»яніння є обставиною, що обтяжує відповідальність правопорушника.

Обираючи вид та міру стягнення правопорушнику враховую характер вчиненого правопорушення, його особу, ступінь вини, майновий стан, обставини, що пом»якшують та обтяжують відповідальність.

Тому вважаю, з врахуванням вище перелічених обставин, що до правопорушника слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст.173-2 ч.1, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 51.00 /п»ятдесят одна/ гривень в користь держави.

Строк пред»явлення виконавчого документу до виконання -3 місяці.

Постанова судді у справах про адміністративні правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст.. 32 КУпАП.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адмінвідповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області.

Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через 15 днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а вразі оскарження або опротестування такої постанови -не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується :

- подвійний розмір штрафу, визначений постановою;

- витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається Кабінетом Міністрів України.

Суддя Кобзар В. М.

Попередній документ
25508749
Наступний документ
25508751
Інформація про рішення:
№ рішення: 25508750
№ справи: 1308/1951/2012
Дата рішення: 25.06.2012
Дата публікації: 07.08.2012
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Жовківський районний суд Львівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування