пр. № 2/2608/5791/12
ун. № 2608/12391/12
30 липня 2012 року
суддя Святошинського районного суду м.Києва Чала А.П., перевіривши виконання вимог ст.ст. 109-121 ЦПК України по цивільній справі за позовом
Прокурора Святошинського району м.Києва в інтересах держави
в особі Київського міської ради, Комунального підприємства
«Святошинське лісопаркове господарство»
до Коцюбинської селищної ради Київської області, ОСОБА_1
про визнання незаконним і скасування рішення, визнання державної
реєстрації та акту недійсною, визнання права власності,
відновлення становища, яке існувало до порушення, -
Справа підсудна Святошинському районному суду м.Києва.
Позивачем надано усі необхідні документи для проведення судового засідання. Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.
Керуючись ст. 122 ЦПК України, суддя, -
Відкрити провадження у справі.
Призначити судове засідання в приміщенні Святошинського районного суду м.Києва (м.Київ, вул.Я.Коласа, 27-а, зал №7) на 04.10.2012р. на 10 годин 30 хвилин.
Відповідачам пропонується в строк до судового засідання надати письмові заперечення проти позовної заяви та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.
В судове засідання викликати осіб, що беруть участь у справі, зобов*язати позивача надати оригінали документів, які він додає до позовної заяви.
Копію ухвали невідкладно направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: