Ухвала від 05.07.2012 по справі 2а/0470/7169/12

ф

УХВАЛА

06 липня 2012 р. Справа № 2а/0470/7169/12

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Голобутовський Р.З., дослідивши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Управління Держкомзему у м. Дніпропетровськ Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

04.07.2012 р. ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 звернулися з адміністративним позовом до Управління Держкомзему у м. Дніпропетровськ Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Як вбачається з довідки відділу документального забезпечення - канцелярії Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 05.07.2012 р., яка наявна у матеріалах справи, в провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду знаходяться три адміністративні справи за адміністративним позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Управління Держкомзему у м. Дніпропетровськ Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, а саме: справа №2а/0470/6802/12 (суддя Ніколайчук С.В.), справа №2а/0470/6990/12 (суддя Власенко Д.О.) та справа №2а/0470/7169/12 (суддя Голобутовський Р.З.).

Тобто станом на цей час в провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду перебувають три аналогічні адміністративні справи між тими самими сторонами, про той самий предмет позову і з тих самих підстав. Крім того, ухвалою судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Ніколайчук С.Н. від 04.07.2012 р. відкрито провадження в адміністративній справі №2а/0470/6802/12 та призначено справу до розгляду у судовому засіданні на 17.07.2012 р. о 10 год. 00 хв.

Згідно п. 5 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо у провадженні цього або іншого адміністративного суду є справа про спір між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

Враховуючи, що у провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду вже є справа про спір між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, то суд повертає адміністративний позов.

Керуючись ст. ст. 107, 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до Управління Держкомзему у м. Дніпропетровськ Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - повернути.

Копію ухвали про повернення адміністративного позову разом із адміністративним позовом та доданими матеріалами надіслати позивачу за зазначеною у позові адресою.

Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровский окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі якщо справа розглядалась судом за місцезнаходженням суб'єкта владних повноважень і він не був присутній у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, але його було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Ухвала суду набирає законної сили відповідно до вимог ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Р.З. Голобутовський

Попередній документ
25403133
Наступний документ
25403135
Інформація про рішення:
№ рішення: 25403134
№ справи: 2а/0470/7169/12
Дата рішення: 05.07.2012
Дата публікації: 22.08.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері: