Ухвала від 24.02.2012 по справі 1615/2а-6833/11

УХВАЛА

24 лютого 2012 р.Справа № 1615/2а-6833/11

Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Григоров А.М., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Центра по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області на постанову Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 05.12.2011р. по справі № 1615/2а-6833/11

за позовом ОСОБА_1

до Центра по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області , Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука Полтавської області

про визнання протиправними дій, зобов'язання здыйснити перерахунок ы виплату недоплаченоъ суми щорычноъ разовоъ допомоги до 5 травня,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 05.12.2011р. задоволено частково позов ОСОБА_1 до Центра по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області , Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука Полтавської області про визнання протиправними дій, зобов'язання здыйснити перерахунок ы виплату недоплаченоъ суми щорычноъ разовоъ допомоги до 5 травня .

На зазначену постанову Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Центра по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області на постанову Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 05.12.2011р. по справі № 1615/2а-6833/11 за позовом ОСОБА_1 до Центра по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області , Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука Полтавської області про визнання протиправними дій, зобов'язання здыйснити перерахунок ы виплату недоплаченоъ суми щорычноъ разовоъ допомоги до 5 травня.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Григоров А.М.

Попередній документ
25086282
Наступний документ
25086284
Інформація про рішення:
№ рішення: 25086283
№ справи: 1615/2а-6833/11
Дата рішення: 24.02.2012
Дата публікації: 07.07.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: