Постанова від 21.06.2012 по справі 5052/12/2070

Справа № 2а- 5052/12/2070

ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 червня 2012 р. м. Харків

Колегія суддів Харківського окружного адміністративного суду у складі:

головуючого судді - Шевченко О.В.,

суддів - Волошина Д.А., Чалого І.С.,

при секретарі - Нікітенко Л.Ю.,

за участі представника позивача - Малахатко І.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Новінтех" до Міністерства екології та природних ресурсів України про визнання наказу недійсним,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач, товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Новінтех», звернулось до суду з адміністративним позовом до Міністерства екології та природних ресурсів України про визнання недійсним пункту 6 наказу відповідача від 04.04.2012 р. № 219, яким анульовано ліцензію позивача.

В обґрунтування вимог позивач зазначив, що відповідачем порушено порядок призначення та проведення перевірки, складеним актом про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії, та актом про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності, встановлено порушення «Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами», затверджених наказом відповідача № 433 від 04.11.2011 р., тоді як на час отримання позивачем ліцензії діяли «Ліцензійні умови провадження діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами», затверджені наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики № 27/44 від 12.01.2001 р.

В судовому засіданні представник позивача підтримав адміністративний позов та просив суд задовольнити його в повному обсязі.

Представник відповідача, в судове засідання не прибув, свою правову позицію виклав у письмових запереченнях, надісланих на адресу суду поштою. За змістом заперечень на адміністративний позов перевірку було призначено та проведено у відповідності до вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності». При проведенні перевірки відповідачем встановлено відсутність у позивача матеріально-технічної бази, чим порушено пункт 4.1, підпункти 4.2.1, 4.2.3, 4.2.4, 4.2.6 пункту 4.2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, затверджених наказом відповідача № 433 від 04.11.2011 р., встановлено порушення пунктів о) та с) статті 17, статті 34 Закону України «Про відходи», невиконання позивачем Технологічного регламенту «Утилізація і переробка відходів хімічного виробництва шляхом прямої (вакуумної) ректифікації». На підставі вказаного відповідач просив суд відмовити в задоволенні адміністративного позову в повному обсязі.

Вивчивши матеріали справи, доводи адміністративного позову та заперечень проти нього, вислухавши пояснення представника позивача та дослідивши наявні по справі докази в їх сукупності, керуючись нормами матеріального права, які регулюють спірні правовідносини, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі, виходячи з наступних мотивів.

Позивач здійснює господарську діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація, знешкодження) на підставі виданої відповідачем ліцензії від 02.06.2011 р. серії АГ № 594570.

За ліцензією від 02.06.2011 р. серії АГ № 594570 позивач може здійснювати поводження з такими небезпечними відходами: відпрацьовані нафтопродукти, не придатні до використання за призначенням, у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та суміші, промаслений пісок, папір, деревина, ґрунт, ганчір'я, відпрацьовані фільтри (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація, знешкодження); відходи сумішей масло/вода, вуглеводні/вода, емульсії (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація, знешкодження); відходи поверхневої обробки металів і пластмас, у тому числі відходи, що містять як складові гальванічний шлам (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, знешкодження); відходи розчинів кислот чи основ, у т.ч. відпрацьований електроліт (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, знешкодження); відходи виробництва, одержання і застосування чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи (збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізація, знешкодження); відходи, що містять як складові або забруднювачі ртуть, сполуки ртуті, у тому числі відпрацьовані люмінесцентні лампи та прилади, що містять ртуть (збирання, перевезення, зберігання); відходи і брухт електричних та електронних вузлів, що містять компоненти, такі як акумуляторні батареї або інші батареї (збирання, перевезення, зберігання, оброблення); відходи, речовини або вироби, які містять, складаються або забруднені ПХБ (зберігання, оброблення, утилізація).

Ліцензія від 02.06.2011 р. серії АГ № 594570 була видана позивачу у зв'язку з переоформленням ліцензії серії АГ № 594519 від 12.04.2011 р. на підставі заяви позивача (доповнено перелік видів небезпечних відходів, поводження з якими підлягає ліцензуванню).

Перелік документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, встановлений пунктом 8 Переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 756 від 04.07.2001 р. в редакції постанови Кабінету Міністрів України № 727 від 25.08.2010 р. (редакція на день подання документів позивачем).

Документи подаються з описом, форма якого встановлена додатком № 2 до наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва № 27/44 від 12.02.2001 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.03.2001 р. за № 187/5378, яким були затверджені діючі на той час Ліцензійні умовами провадження діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

19.05.2011 р. позивач для внесення змін в ліцензію від 12.04.2011 р. серії АГ № 594519 подав відповідачу з описом встановленої форми лише Перелік видів небезпечних відходів, на поводження з якими переоформлюється ліцензія. Про надання будь-яких інших документів у описі від 19.05.2011 р. не зазначено. Рішення про видачу позивачу ліцензії від 02.06.2011 р. серії АГ № 594570 було прийняте наказом № 182 від 31.05.2011р.

Для отримання попередньої ліцензії від 12.04.2011 р. серії АГ № 594519 відповідачу з описом від 29.03.2011 р. були подані всі документи, зазначені у пункті 8 Переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності (в редакції на день подання документів), зокрема й відомості про наявність матеріально-технічної бази, необхідної для здійснення видів господарської діяльності, зазначених у ліцензії. Ліцензія від 12.04.2011 р. серії АГ № 594519 втратила чинність внаслідок отримання позивачем ліцензії від 02.06.2011 р. серії АГ № 594570.

Наказом відповідача від 04.11.2011 р. № 433 було затверджено нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України 27.12.2011 р. за № 1549/20287 (далі за текстом -Ліцензійні умови). Відповідно до пункту 5 наказу відповідача № 433 від 04.01.2011 р. наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

Наказом відповідача від 04.11.2011 р. № 434 було затверджено Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.12.2011 р. за № 1548/20286 (далі за текстом -Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов). Відповідно до пункту 5 наказу відповідача № 434 від 04.01.2011 р. наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

16.01.2012 р. Ліцензійні умови та Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов набули чинності у зв'язку з публікацією у Офіційного Вісника України за 2012 рік, № 2 від 16.01.2012 р.

18.01.2012 р. відповідачем наказом № 16 було затверджено План-графік планових перевірок додержання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із збирання, заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини та із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами на І квартал 2012 року, на підставі якого відповідачем було проведено перевірку позивача.

Наказом відповідача № 110 від 29.02.2012 р. було утворено комісію для проведення планової перевірки позивача та визначено строки проведення планової перевірки з 19.03.2012 р. по 29.03.2012 р. На виконання наказу відповідачем було видано посвідчення (направлення) на проведення перевірки від 05.03.2012 р. № 09/12.

Позивача про проведення планової перевірки у період з 19.03.2012 р. по 22.03.2012 р. відповідач повідомив листом від 12.03.2012 р. вих. № 4919/07/10-12.

Відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»органи державного нагляду (контролю) здійснюють планові заходи з державного нагляду (контролю) за умови письмового повідомлення суб'єкта господарювання про проведення планового заходу не пізніш як за десять днів до дня здійснення цього заходу. Відповідачем направлено позивачу повідомлення про проведення планової перевірки з порушенням вказаної норми.

Фактично перевірка була проведена з 21.03.2012 р. по 22.03.2012 р., про її результати відповідачем складено Акт планової перевірки додержання ліцензіатом ліцензійних умов № 13 від 22.03.2012 р., Акт про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії № 13 від 22.03.2012 р., Акт про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності № 13 від 22.03.2012 р.

Пунктом 6 наказу відповідача від 06.04.2012 р. за № 219 було прийнято рішення про анулювання ліцензії позивача на провадження господарської діяльності на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами серії АГ № 594570 від 02.06.2011 р. на підставі протокольного рішення Ліцензійної комісії від 03.04.2012 р. № 05/12 з питань видачі, переоформлення та анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності у сфері виробництва особливо небезпечних хімічних речовин, із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами та збирання, заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини.

Листом від 04.04.2012 р. № 6933/07/10-12 відповідач повідомив позивача про прийняте Ліцензійною комісією протокольне рішення від 03.04.2012 р. № 05/12 із зазначенням підстав для анулювання ліцензії -порушення, встановлені Актом про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії № 13 від 22.03.2012 р. та Актом про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності № 13 від 22.03.2012 р. Вказаний лист отриманий позивачем.

Відповідно до частини 2 статті 21 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», пункту 7.8 Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов відповідач повинен направити відповідачу копію прийнятого відповідачем акту індивідуальної дії про анулювання ліцензії.

Доказів направлення відповідачем позивачу наказу від 04.04.2012 р. за № 219, яким анульовано ліцензію позивача, суду не надано.

Актом про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії № 13 від 22.03.2012 р. та Актом про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності № 13 від 22.03.2012 р. було встановлено відсутність у позивача відповідної матеріально-технічної бази (обладнаного майданчика та технологічного обладнання), що є порушенням підпунктів 4.2.1, 4.2.3, 4.2.4, 4.2.6 пункту 4.2 Ліцензійних умов, недотримання позивачем Технологічного регламенту «Утилізація і переробка відходів хімічного виробництва шляхом прямої (вакуумної) ректифікації»та відсутність у лабораторії позивача лабораторно-аналітичного обладнання, достатнього для здійснення контролю якісних показників вхідної сировини.

З огляду на зазначене судом не приймаються інші доводи відповідача про виявлені в ході проведення перевірки порушення, оскільки вони не знайшли свого відображення в Акті про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії та Акті про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності, що є підставою для анулювання ліцензії.

Відповідно до пункту 1.3 Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов недостовірність відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії, -це встановлення місцезнаходження юридичної особи або місця проживання фізичної особи - підприємця або місця провадження господарської діяльності, не зазначених у заяві або інших документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії, а також інших розбіжностей між відомостями, викладеними в поданих документах, і наявною матеріально-технічною, нормативно-правовою базою, кваліфікацією персоналу (працівників), які встановлені при перевірці суб'єкта господарювання.

Актом про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії, встановлено, що у позивача на порушення підпунктів 4.2.1, 4.2.3, 4.2.4, 4.2.6 пункту 4.2 Ліцензійних умов відсутні спеціально відведені та спеціально обладнані місця (майданчики, складські приміщення) для зберігання небезпечних відходів, відсутнє технологічне обладнання, необхідне для здійснення процесу їх оброблення, що свідчить про надання недостовірних відомостей у документах, поданих позивачем для одержання ліцензії.

Відповідно до підпункту 5.4.4 пункту 5.4 Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов відповідач при здійснені перевірки ліцензіата перевіряє наявність документів, які додавались до заяви про видачу ліцензії, та достовірність даних, наданих у них.

До заперечень на адміністративний позов будь-яких документів, що підтверджують надання позивачем відомостей про матеріально-технічну базу при отриманні ліцензії серії АГ № 594570 від 02.06.2011 р., відповідачем не надано. Зі змісту опису документів від 19.05.2011 р., що були подані для отримання ліцензії серії АГ № 594570 від 02.06.2011 р., випливає, що інформація про матеріально-технічну базу позивачем не надавалась, а тому факт її недостовірності відповідачем не доведено.

Відповідно до пункту 1.3 Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов неможливість ліцензіата забезпечити виконання Ліцензійних умов -це відсутність матеріально-технічної бази (приміщень, обладнання) для провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, що зазначені в документах, які додані до заяви про одержання ліцензії; відсутність фахівців, які повинні мати спеціальну освіту і відповідати єдиним кваліфікаційним вимогам.

В акті про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності, зазначено, що позивач не дотримується Технологічного регламенту «Утилізація і переробка відходів хімічного виробництва шляхом прямої (вакуумної) ректифікації», так як фактично не виконує усі передбачені Технологічним регламентом ступені очистки небезпечних відходів, а наявна у позивача лабораторія не має лабораторно-аналітичного обладнання, достатнього для здійснення контролю якісних показників вхідної сировини. Крім того, відповідачем зазначено про відсутність матеріально-технічної бази, необхідної для здійснення ліцензійної діяльності на порушення підпунктів 4.2.1, 4.2.3, 4.2.4, 4.2.6 пункту 4.2 Ліцензійних умов.

В судовому засіданні представник позивача пояснила, що отримана позивачем продукція не зважаючи на неповну очистку відповідає державним стандартам -ГОСТ 21046-86 «Нефтепродукты отработанные»і знайшла своє вживання у якості змащувального продукту у гідросистемах машин та механізмів, теплоносіїв та інших.

Ліцензійні умови не містять вимог до Технологічних регламентів ліцензіатів та взагалі не передбачають наявності у ліцензіатів лабораторій для контролю якісних показників вхідної сировини, а тому недотримання Технологічного регламенту та відсутність лабораторного обладнання не можуть бути підставою для анулювання ліцензії.

Порушення підпунктів 4.2.1, 4.2.3, 4.2.4, 4.2.6 пункту 4.2 Ліцензійних умов полягає у відсутності у позивача матеріально-технічної бази (місць зберігання та технологічного обладнання), вимоги до якої встановлені зазначеними Ліцензійними умовами.

Вимоги до матеріально-технічної бази ліцензіатів на час отримання позивачем ліцензії було встановлено пунктом 4.2 Ліцензійних умовам провадження діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, затверджених наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики № 27/44 від 12.01.2001 р. та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 01.03.2001 р. за № 187/5378, згідно якого позивач серед іншого повинен був мати спеціально відведені і відповідно обладнані місця чи об'єкти (майданчики, складські приміщення, споруди тощо) для тимчасового зберігання та розміщення небезпечних відходів; герметичну тару (сталеві бочки, контейнери тощо) для тимчасового зберігання та розміщення відходів I класу небезпеки; спеціальну тару (поліетиленові мішки, пакети, діжки тощо) для тимчасового зберігання та розміщення відходів II і III класу небезпеки; вантажно-розвантажувальні механізми відповідно до класу небезпеки відходів та їх агрегатного стану; технічне обладнання відповідно до технологічного регламенту здійснення певного процесу оброблення, утилізації чи знешкодження.

Пунктом 4.2 нових Ліцензійних умов вимоги до матеріально-технічної бази ліцензіатів (місць зберігання та обладнання) полягали в наступному: використання спеціально відведених, відповідно обладнаних місць (майданчики, складські приміщення) для тимчасового зберігання кожного окремого виду небезпечних відходів згідно з їх характеристикою небезпеки; спеціально відведені, відповідно обладнані місця (майданчики, складські приміщення) для зберігання небезпечних відходів повинні бути вкриті неруйнівним і непроникним для небезпечних речовин матеріалом (асфальтом, бетоном, керамзитобетоном, полімербетоном), захищені від атмосферних опадів і обладнані автономною ливневою каналізацією та централізованим або автономним водопостачанням; складські приміщення повинні бути обладнані приточно-витяжною вентиляцією, засобами протипожежної безпеки, засобами індивідуального захисту персоналу, який працює з небезпечними відходами, та відповідними інструкціями з техніки безпеки; спеціально відведені, відповідно обладнані місця (майданчики, складські приміщення) для зберігання небезпечних відходів повинні бути обладнані стаціонарними або пересувними вантажно-розвантажувальними механізмами відповідно до класу небезпеки відходів та їх агрегатного стану; зберігання небезпечних відходів здійснюється у герметичній тарі (металеві чи поліетиленові діжки, контейнери, цистерни) для тимчасового зберігання відходів I класу небезпеки чи спеціальній тарі (металеві діжки, контейнери, поліетиленові мішки, пакети, діжки тощо) для тимчасового зберігання відходів II і III класів небезпеки; спеціально відведені, відповідно обладнані місця (майданчики, складські приміщення) повинні мати технічне обладнання відповідно до технологічного регламенту здійснення певного процесу оброблення, утилізації, знешкодження.

Відповідно до п. 4 наказу відповідача № 433 від 04.11.2011 р. ліцензіати, які здійснюють господарську діяльність на підставі ліцензій на провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, повинні привести свою діяльність у відповідність до вимог нових Ліцензійних умов, затверджених цим наказом. Строків для приведення ліцензіатами своєї діяльності у відповідність до вимог нових Ліцензійних умов наказом відповідача № 433 не встановлено.

Згідно пункту 6.5 Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов відповідач у разі виявлення при проведенні перевірки при проведенні перевірки не пізніше п'яти робочих днів з дати складання акта перевірки видає у двох примірниках розпорядження про усунення порушень Ліцензійних умов згідно з додатком № 5 до наказу № 434 та надає його ліцензіату чи уповноваженій ним особі для виконання, а другий примірник з підписом ліцензіата або уповноваженої ним особи щодо погоджених термінів усунення порушень вимог законодавства залишається у відповідача. У разі відмови ліцензіата або уповноваженої ним особи від отримання розпорядження про усунення порушень Ліцензійних умов воно направляється рекомендованим листом.

Відповідно до пункту 6.6 Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов у разі усунення ліцензіатом зазначених в акті перевірки порушень Ліцензійних умов до прийняття розпорядження про їх усунення та надання органу контролю документів, які це підтверджують і не потребують додаткової перевірки, розпорядження про усунення порушень Ліцензійних умов не видається.

Відповідачем розпорядження про усунення виявлених в ході проведення перевірки порушень не видавалось, одночасно з актом перевірки позивача було складено Акт про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії № 13 від 22.03.2012 р. та Акт про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності № 13 від 22.03.2012 р., що стали підставою для анулювання ліцензії.

Таким чином, висновок відповідача про неможливість позивача забезпечити виконання ліцензійних умов внаслідок невідповідності матеріально-технічної бази позивача новим Ліцензійним умовам, що введені в дію після отримання позивачем ліцензії, є передчасним, оскільки позивачу не встановлено строк на приведення існуючої матеріально-технічної бази у відповідність до нових вимог.

Відповідно до пункту 6.12 Порядку контролю за додержанням Ліцензійних вимог за результатами щодо кожного суб'єкта господарювання органам контролю формується окремий пакет документів, який зберігається у ліцензійній справі ліцензіата: розпорядчий документ Мінприроди України про створення комісії, призначення голови та членів комісії (копія); посвідчення (направлення) на проведення перевірки (оригінал); акт перевірки; зауваження ліцензіата до акта перевірки (у разі їх наявності), які є його невід'ємною частиною (оригінал); розпорядження органу контролю про усунення порушень Ліцензійних умов (копія); документально підтверджена інформація про усунення порушень вимог Ліцензійних умов ліцензіатом (оригінал); акт перевірки щодо виконання (невиконання) розпорядження про усунення порушень Ліцензійних умов; підстава проведення позапланової перевірки (оригінал або копія). Відповідачем вказаних документів суду не надано.

Форма акту про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії та про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності встановлена додатком 6 до Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов і повинна містити інформацію про ліцензію суб'єкта господарювання, щодо якого він складений.

Акт про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії № 13 від 22.03.2012 р. та Акт про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності № 13 від 22.03.2012 р. реквізитів ліцензії позивача, що підлягає анулюванню, не містять.

З урахуванням вищезазначеного суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог.

Керуючись ст. ст. 2, 8-14, 71, 94, 159, 160-164, 167, 186 КАС України, колегія суддів, -

ПОСТАНОВИЛА:

Адміністративний позов товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Новінтех" до Міністерства екології та природних ресурсів України про визнання наказу недійсним - задовольнити.

Визнати недійсним пункт 6 Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України №219 від 06.04.2012 року щодо анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами ТОВ НВП "Новінтех".

Стягнути з Державного бюджету України на користь ТОВ НВП "Новінтех" (код 22634952) 33,00 грн. сплаченого судового збору.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в десятиденний строк з дня її проголошення та з дня отримання копії постанови, у разі проголошення постанови суду, яка містить вступну та резолютивну частини, а також прийняття постанови у письмовому провадженні.

Якщо суб'єкта владних повноважень, у випадках та порядку, передбаченому частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строків для подачі апеляційної скарги.

Повний текст постанови виготовлено 26 червня 2012 року.

Головуючий суддя Шевченко О.В.

Суддя Волошин Д.А.

Суддя Чалий І.С.