Ухвала від 20.06.2012 по справі 2а-0770/1626/12

Справа № 2a-0770/1626/12

Рядок статзвіту № 3.3

Код - 2

УКРАЇНА
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про Закриття провадження у справі

20 червня 2012 року м. Ужгород

Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Гебеш С. А..

за участю секретаря судового засідання - Лумей В.Г.

сторони у судове засідання не з'явились;

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовною заявою Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України до ОСОБА_1 (Сомалі) про затримання та примусове видворення, -

ВСТАНОВИВ:

Чопський прикордонний загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до ОСОБА_1 (Сомалі) про затримання та примусове видворення.

Сторони у судове засідання не 'явились, хоча про дату, час та місце судового розгляду повідомлялись належним чином.

Відповідно до частини 1 статті 41 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень КАС України розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється. А оскільки сторони в судове засідання не з'явилися, фіксування судового процесу не здійснюється.

Однак, від представника позивача надійшла заява про відмову від адміністративного позову у зв'язку із підтвердженням того, що відповідач по даній адміністративній справі звернувся до Регіонального представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусії, Молдові та Україні.

В силу вимог п.2 ч.1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.

Відмову від позову суд приймає, оскільки вона не суперечить закону та не порушує права сторін.

Враховуючи вищенаведе, суд приходить до переконання, що провадження у справі слід закрити.

На підставі викладеного та керуючись п.2 ч.1 ст. 157, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Провадження в адміністративній справі за позовною заявою Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України до ОСОБА_1 (Сомалі) про затримання та примусове видворення - у зв'язку з відмовою від позову.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Гебеш С. А.

Попередній документ
24951645
Наступний документ
24951649
Інформація про рішення:
№ рішення: 24951646
№ справи: 2а-0770/1626/12
Дата рішення: 20.06.2012
Дата публікації: 05.07.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Закарпатський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема зі спорів щодо: