ІМЕНЕМ УКРАЇНИ 1113/857/12
22 червня 2012 року смт. Новгородка
Суддя Новгородківського районного суду Кіровоградської області Рачкелюк Ю.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування Новгородківського району при УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
Прізвище ОСОБА_1
Ім'я ОСОБА_1
По батькові ОСОБА_1
Час та місце народження ІНФОРМАЦІЯ_1, Кіровоградська область;
Місце проживання АДРЕСА_1
Громадянство України;
Освіта середня;
Місце роботи ТОВ «Інтер-Контакт-Агро»;
Посада тракторист-машиніст;
Ідентифікаційний номер НОМЕР_1;
за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_1., 17.05.2012 року о 12:30 годині керував трактором МТЗ-82, н/з НОМЕР_2 в м. Олександрія по Кіровоградському шосе з явними ознаками алкогольного сп'яніння (різкий запах алкоголю з порожнини рота) від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому законом порядку відмовився, чим порушив п.п.2.5 Правил дорожнього руху України.
Таким чином, ОСОБА_1. своїми протиправними діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
ОСОБА_1. в судовому засіданні вину визнав повністю, щиро розкаявся, позитивно характеризується.
На підставі викладеного, враховуючи обставини справи, особу винного, керуючись ч.1 ст. 130 КУпАП, суддя
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2550,00 (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Кіровоградської області через Новгородківський районний суд Кіровоградської області.
Суддя Ю. РАЧКЕЛЮК