Постанова від 11.06.2012 по справі 1818/1510/2012

1818/1510/2012

№ провадження 1/1818/112/2012

ПОСТАНОВА

про залишення скарги без розгляду

11.06.2012 року суддя Тростянецького районного суду Сумської області Шевченко В. С., розглянувши матеріали скарги

ОСОБА_1

Про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_2 за ч.1 ст. 125 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду із скаргою про порушення відносно ОСОБА_2 кримінальної справи за ч.1 ст. 125 КК України.

Відповідно до ч.1 ст. 251 КПК України скарга потерпілого повинна відповідати вимогам, які цим Кодексом встановлені щодо обвинувального висновку (статті 223 і 224 цього Кодексу).

Проте подана скарга не відповідає вказаним вимогам закону.

Так, в резолютивній частині скарги не належним чином сформульовано коротко обвинувачення з зазначенням статті кримінального закону, яка передбачає даний злочин. Зокрема, скаржником не вказано часу та місця вчинення злочину, мотивів його вчинення.

Також, скаржником неповно наведено відомості про особу, відносно якої має бути порушена кримінальна справа. Зокрема, не вказано місця народження, національності, громадянства, сімейного становища, місця роботи або навчання, тощо.

Окрім наведеного, з матеріалів скарги вбачається, що як скаржник так і оскаржувана особа проживають в м. Суми, а тому і скарга має бути подана до суду, в районі діяльності якого вчинено злочин.

Враховуючи наведене, скаргу слід залишити без розгляду і повернути скаржнику.

Скаржник усунувши вказані недоліки вправі звернутися до суду з повторною скаргою.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 27, 251 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу ОСОБА_1 про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_2 за ч.1 ст. 125 КК України залишити без розгляду та повернути скаржнику.

Роз'яснити ОСОБА_1, що після усунення вказаних недоліків він має право звернутися до суду із повторною скаргою.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області через Тростянецький районний суд протягом 7 днів з часу отримання її копії.

Суддя: В. С. Шевченко

Попередній документ
24565211
Наступний документ
24565213
Інформація про рішення:
№ рішення: 24565212
№ справи: 1818/1510/2012
Дата рішення: 11.06.2012
Дата публікації: 15.06.2012
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Тростянецький районний суд Сумської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти життя та здоров'я особи; Умисне легке тілесне ушкодження