02 листопада 2011 р.Справа № 2-а-9972/10/1570
Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Скрипченко В.О., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційними скаргами Південної митниці на постанову від 11.10.2011 р. по справі № 2-а-9972/10/1570
позивач Фізична особа-підприємець ОСОБА_3
відповідач Південна митниця
про визнання недійсним рішення, скасування картки відмови, стягнення суми переплати державного мита та ПДВ,
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Одеським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 КАС України, суддя -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами Південної митниці .
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Одеського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії заяви про апеляційне оскарження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Скрипченко В.О.