Ухвала від 05.06.2012 по справі 2а-4358/12/1370

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД м. Львів, вул. Чоловського, 2

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

05 червня 2012 р.2а-4358/12/1370

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Журомська М.В. перевіривши матеріали адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Пласт»до Золочівської МДПІ (Перемишлянське відділення) Львівської області ДПС про скасування податкових повідомлень-рішень,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся у Львівський окружний адміністративний суд з позовом до Золочівської МДПІ (Перемишлянське відділення) Львівської області ДПС про скасування податкових повідомлень-рішень від 07.05.2012 р. № 0000052321 та № 0000062321.

Ухвалою суду від 22.05.2012 р. позовну заяву залишено без руху, а позивачу надано строк до 31.05.2012 р. для усунення, вказаних в ній недоліків.

Станом на 05 червня 2012 року недоліки позовної заяви не усунуто.

Відповідно до ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позивачем не усунуто недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, постановляє ухвалу про повернення позовної заяви позивачеві.

Керуючись п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, Львівський окружний адміністративний суд , -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Пласт»до Золочівської МДПІ (Перемишлянське відділення) Львівської області ДПС про скасування податкових повідомлень-рішень - повернути позивачу разом з усіма доданими до неї матеріалами.

Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подала, до суду апеляційної інстанції.

У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили в строк та в порядку передбаченому ст. 254 КАС України.

Суддя Журомська М.В.

Попередній документ
24494309
Наступний документ
24494311
Інформація про рішення:
№ рішення: 24494310
№ справи: 2а-4358/12/1370
Дата рішення: 05.06.2012
Дата публікації: 11.06.2012
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі: