01010 Україна, м. Київ, вул. Московська, 8
12 вересня 2006 року м. Київ
Суддя Вищого адміністративного суду України Степашко О.І., розглянувши клопотанняКоломийської ОДПІ про поновлення строку на касаційне оскарження ухвали Львівського апеляційного господарського суду від 02 лютого 2006 року в справі № А-11/195 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Ігросвіт» до Коломийської ОДПІ про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 05.08.2005,
Касаційна скарга надійшла до Вищого адміністративного суду України 19 квітня 2006 року.
Заявник просить поновити пропущений строк на касаційне оскарження, посилаючись на те,
що, копію ухвали Львівського апеляційного господарського суду від 02 лютого 2006 року отримали 02 березня 2006 року, що унеможливило подання касаційної скарги у встановлений строк.
Для вирішення питання про відкриття касаційного провадження по справі і для перевірки доводів заявника щодо причин пропуску строку касаційного оскарження судових рішень необхідно витребувати зазначену справу з господарського суду, для розгляду в судовому засідання колегією суддів Вищого адміністративного суду України.
Керуючись ст. 102, 215 КАС України,
Витребувати з господарського суду Івано-Франківської області № А-11/195 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Ігросвіт» до Коломийської ОДПІ про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення від 05.08.2005.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.І.Степашко
З оригіналом згідно: