30 березня 2012 року Справа № 2а/0370/523/12
Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого -судді Ковальчука В.Д.,
при секретарі судового засідання Ковальчуку С.В.,
за участю представника позивача Ємчика Р.І.,
представника відповідача Ярошика Т.В.,
представника відповідача Харка Д.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку адміністративну справу за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Ойл Груп" до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції, Головного управління державної казначейської служби України у Волинській області про скасування податкового повідомлення-рішення та стягнення сум бюджетного відшкодування з податку на додану вартість
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вест Ойл Груп"(далі - ТзОВ "Вест Ойл Груп") звернулося з позовом до Луцької об'єднаної державної податкової інспекції (далі -Луцька ОДПІ), Головного управління державної казначейської служби України у Волинській області про скасування податкового повідомлення-рішення № 0002122302 від 06.10.2011 року та стягнення сум бюджетного відшкодування з податку на додану вартість.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що працівниками Луцької ОДПІ проведено документальну виїзну перевірку ТзОВ "Вест Ойл Груп" з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість за червень 2011 року. За результатами перевірки складено акт за № 7267/23-3/ 34524327 від 19.09.2011 року, в якому зазначено: що перевіркою не підтверджено відображене ТзОВ "Вест Ойл Груп" у декларації за червень 2011 року бюджетне відшкодування ПДВ у сумі 1 857 913, 00 грн. На порушення абз. «а» п. 200.4, ст.200 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-УІ із змінами і доповненнями ТзОВ "Вест Ойл Груп" завищено заявлену суму бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку за червень 2011 року на 1 857 913 грн. До вказаного висновку працівник податкової інспекції дійшов у зв'язку з тим, що в період з 01.05.2011 року по 30.06.2011 року ТзОВ "Вест Ойл Груп" імпортовані матеріали та придбані на митній території України ТМЦ не використано в господарській діяльності. На підставі акту перевірки Луцькою ОДПІ винесено податкове повідомлення-рішення форми "В1" від 06.10.2011 року № 0002122302, яким зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість у розмірі 1 857 913 грн. Вказане податкове повідомлення-рішення було оскаржене в адміністративному порядку до ДПА у Волинській області. Рішенням ДПА у Волинській області від 26.10.2011 року податкове повідомлення - рішення № 0002122302 від 06.10.2011 року залишено без змін, а скаргу - без задоволення.
Позивач вважає, що оскаржуване податкове повідомлення-рішення прийняте з порушенням норм податкового законодавства та не ґрунтується на фактичних обставинах справи, враховуючи наступне. ТзОВ "Вест Ойл Груп" на праві власності володіє нерухомим майном, а саме автозаправними станціями в загальній кількості близько 180 об'єктів, останні працюють під торговою маркою WOG. Як власник нерухомого майна, має право у відповідності із чинним законодавством, проводити поточний ремонт, так і капітальний ремонт на власних автозаправних станціях, так як зацікавлений в підтриманні їх належного технічного стану. Підприємством укладено зовнішньоекономічні договори із Білорусько-російським спільним підприємством "АЗС Індустрія". Предметом вказаних договорів є те, що нерезидент виготовляє і передає у власність ТзОВ "Вест Ойл Груп" продукцію, що оговорена сторонами в Специфікації до договорів. Відтак, за їх замовленням було виготовлено освітлювальне обладнання зовнішнього світлового оформлення АЗС, алюмінієві складові частини (елементи) металоконструкцій АЗС (з детальним переліком за ВМД), призначенні для зовнішнього оформлення АЗС, та сплатило суму податку на додану вартість згідно вантажно-митних декларацій в повному розмірі.
Також вважає, що положення Податкового кодексу не ставлять відшкодування ПДВ в залежність від використання придбаного майна в господарській діяльності товариства в певний строк після його придбання.
Просить суд скасувати податкове повідомлення-рішення № 0002122302 від 06.10.2011року та стягнути з державного бюджету України на користь ТзОВ "Вест Ойл Груп" бюджетну заборгованість з податку на додану вартість за червень 2011 року в сумі 1 857 913, 00 грн.
В запереченні на адміністративний позов Луцька ОДПІ пояснює, що ТзОВ "Вест Ойл Груп" до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку за червень 2011 року включено придбання в значних обсягах товарно-матеріальних цінностей та імпорту покрівельних сандвіч-панелей, алюмінієвих та металевих складових конструкційних частин металоконструкцій АЗС, освітлювального обладнання зовнішнього світлового оформлення АЗС, які згідно даних бухгалтерського обліку ТзОВ "Вест Ойл Груп" на початок червня 2011 року в господарській діяльності не використовуються, а обліковуються на рахунках «Виробничі запаси», «Сировина та матеріали», «Будівельні матеріали», «Інші матеріали».
ТзОВ "Вест Ойл Груп" до бюджетного відшкодування у червні 2011 року включено335589 грн. податку на додану вартість із здійснених авансових платежів по інвестиційних договорах, укладених з ТОВ «Нестлі ОЙЛ ЛТД», ТОВ «Добриво», ПП «Центр правових експертиз», ТзОВ «Білочка», ТзОВ «Евольвент», ТзОВ «Укрдонмаш», ТзОВ «Схід Трейд» «ПП «Сиріус ІІІ» по проектуванню, будівництву та введення в експлуатацію автозаправочного комплексу.
Луцька ОДПІ вважає, що так як акти приймання-передачі об'єктів відсутні, тому здійснення інвестором - ТзОВ "Вест Ойл Груп" інвестиційні внески не мають права брати участь у бюджетному відшкодування червня 2011 року. Просить в задоволенні адміністративного позову відмовити.
В запереченні на адміністративний позов Головне управління державної казначейської служби України у Волинській області пояснює, що висновки Луцької об'єднаної державної податкової інспекції для повернення бюджетного відшкодування з податку на додану вартість по декларації платника за червень 2011 року на користь ТзОВ "Вест Ойл Груп" до органів Казначейства Волинської області не надходили, а тому просить в задоволенні адміністративного позову відмовити.
В судове засідання представник позивача подав заяву про зменшення позовних вимог. В даній заяві представник позивача просить визнати протиправним та частково скасувати податкове повідомлення-рішення № 0002122302 від 06.10.2011року в частині зменшення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість у розмірі 1 736 080,48 грн. та стягнути з державного бюджету України на користь ТзОВ "Вест Ойл Груп" бюджетну заборгованість з податку на додану вартість за червень 2011 року в сумі 1 736 080,48 грн. В судовому засіданні представник позивача адміністративний позов підтримав з підстав, викладених у позовній заяві, просить адміністративний позов задовольнити.
Представник відповідача Луцької ОДПІ позовні вимоги не визнав з підстав викладених у запереченнях та пояснив, що проведеною документальною виїзною перевіркою не підтверджено відображене ТзОВ "Вест Ойл Груп" у декларації за червень 2011 року бюджетне відшкодування ПДВ у сумі 1 857 913,00 грн., на порушення абзацу "а" пункту 200.4 статті 200 Податкового кодексу ТзОВ "Вест Ойл Груп" завищено заявлену суму бюджетного відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку за червень 2011 року на 1 857 913,00 грн. Імпортовані ТМЦ не використовувалися у господарській діяльності позивача. Просить в задоволенні адміністративного позову відмовити.
Представник відповідача Головного управління державної казначейської служби України у Волинській області позов не визнав з підстав, викладених у запереченнях і пояснив, що висновок податкового органу для повернення бюджетного відшкодування з податку на додану вартість по декларації платника за червень 2011 року на користь позивача до органів Казначейства не надходив. Просить в задоволенні адміністративного позову відмовити.
Заслухавши пояснення представника позивача, представників відповідачів, дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази, суд вважає, що позов підставний і підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 6 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.
Згідно із п. 1 ч. 2 ст. 17 КАС України юрисдикція адміністративних судів поширюється на: спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень, щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.
Судом встановлено, що ТзОВ "Вест Ойл Груп" зареєстроване 07.08.2006 року, в виконавчому комітеті Луцької міської ради народних депутатів, що стверджується свідоцтвом серії АОО № 658142 , включене до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України за ідентифікаційним кодом 34524327 та перебуває на обліку в Луцькій ОДПІ з 08.08.2006 року.
ТзОВ "Вест Ойл Груп" відповідно до податкової декларації було заявлено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість в розмірі 1 857 913,00 грн. за червеня 2011 року.
На підтвердження правомірності формування податкового кредиту та заявленого бюджетного відшкодування ТзОВ "Вест Ойл Груп" надано копії: податкової декларацією з ПДВ за червень 2011 року (вх. № 9005108711 від 21.07.2011 року), уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (вх. № 9005524451 від 29.07.2011 року) та розрахунку суми бюджетного відшкодування.
Працівниками Луцької ОДПІ в період з 06.09.2011 року по 14.09.2011 року проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТзОВ "Вест Ойл Груп" з питань достовірності нарахування ТзОВ "Вест Ойл Груп" суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на рахунок платника у банку за червень 2011 року.
За результатами перевірки складено акт від 19.09.2011 року № 7267/23-3/ 34524327.
Відповідно до даного акту фактично за результатами звірки даних, зазначених у розрахунку бюджетного відшкодування податку на додану вартість, із даними первинних документів, що підтверджують факт оплати платником товарів/послуг загальна сума ПДА складає 1743130 грн. Перевіркою встановлено, що на порушення вимог абз. "а" пункту 200.4 статті 200 Податкового кодексу України ТзОВ "Вест Ойл Груп" завищено суму бюджетного відшкодування ПДВ у червні 2011 року на 1 857913 грн., в тому числі частина залишку від'ємного значення травня 2011 року, фактично сплачена отримувачем товарів/послуг постачальником товарів/послуг або до державного бюджету України у попереднії звітних (податкових) періодах та не погашена податковими зобов'язаннями попередніх звітних (податкових) періодів або не брала участі у розрахунках бюджетного відшкодування становить 1 743130 грн. Частина залишку від'ємного значення, яка фактично залишилася несплаченою становить за даними перевірки 114783 грн. Порушення виникло в результаті того, що до бюджетного відшкодування червня 2011 року ТзОВ "Вест Ойл Груп" включено придбання в значних обсягах товарно-матеріальних цінностей та імпорту покрівельних сандвіч-панелей, алюмінієвих та металевих складових конструкційних частин металоконструкцій АЗС, освітлювального обладнання зовнішнього світлового оформлення АЗС, які згідно даних бухгалтерського обліку ТзОВ "Вест Ойл Груп" на початок червня 2011 року в господарській діяльності не використовуються, а обліковуються на рахунках «Виробничі запаси», «Сировина та матеріали», «Будівельні матеріали», «Інші матеріали».
ТзОВ "Вест Ойл Груп" до бюджетного відшкодування у червні 2011 року включено 335589 грн. податку на додану вартість із здійснених авансових платежів по інвестиційних договорах, укладених з ТОВ «Нестлі ОЙЛ ЛТД», ТОВ «Добриво», ПП «Центр правових експертиз», ТзОВ «Білочка», ТзОВ «Евольвент», ТзОВ «Укрдонмаш», ТзОВ «Схід Трейд» «ПП «Сиріус ІІІ» по проектуванню, будівництву та введення в експлуатацію автозаправочного комплексу.
Луцька ОДПІ вважає, що так як акти приймання-передачі об'єктів відсутні, тому здійснення інвестором - ТзОВ "Вест Ойл Груп" інвестиційні внески не мають права брати участь у бюджетному відшкодуванні червня 2011 року.
Згідно висновків, викладених в зазначеному акті, в період з 01.05.2011 року по 30.06.2011 року ТзОВ "Вест Ойл Груп" не підтверджено відображене у декларації за червень 2011 року бюджетне відшкодування ПДВ у сумі 1 857 913,00 грн., та на порушення абз. "а" пункту 200.4 статті 200 Податкового кодексу ТзОВ "Вест Ойл Груп" завищено заявлену суму бюджетного відшкодування ПДВ на рахунок платника у банку за травень 2011 року на 1 857 913,00 грн.
На підставі акту перевірки Луцькою ОДПІ винесене податкове повідомлення-рішення від 06.10.2011року № 0002122302, яким ТзОВ "Вест Ойл Груп" зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість в розмірі 1 857 913,00 грн. та нараховані штрафні (фінансові) санкції в розмірі 1,00 грн.
Вказане податкове повідомлення-рішення було оскаржене в адміністративному порядку до ДПА у Волинській області. Рішенням ДПА у Волинській області від 26.10.2011 року податкове повідомлення - рішення № 0002122302 від 06.10.2011 року залишено без змін, а скаргу - без задоволення.
Відповідно до п. 1 ст. 10 Закону України від 04.12.2009 року № 509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні", державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції здійснюють контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів).
Згідно п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з: придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку; придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.
Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.
Згідно реєстру сплачених ТзОВ "Вест Ойл Груп" товарів (послуг) у попередньому податковому періоді за травень 2011 року сума бюджетного відшкодування в червні 2011 року становить 1 736080,48 грн.
Відповідачем в акті перевірки відображено, що за результатами звірки даних, зазначених у розрахунку бюджетного відшкодування податку на додану вартість, із даними первинних документів, що підтверджують факт оплати платником товарів/послуг загальна сума ПДА складає 1743130 грн., ця сума фактично сплачена отримувачем товарів/послуг постачальником товарів/послуг або до державного бюджету України у попередніх звітних (податкових) періодах, та не погашена податковими зобов'язаннями попередніх звітних (податкових) періодів, та не брала участі у розрахунках бюджетного відшкодування.
Суд не бере до уваги твердження Луцької ОДПІ, що не підлягає бюджетному відшкодуванню червня 2011 року придбання ТзОВ "Вест Ойл Груп" в значних обсягах товарно-матеріальних цінностей та імпорту покрівельних сандвіч-панелей, алюмінієвих та металевих складових конструкційних частин металоконструкцій АЗС, освітлювального обладнання зовнішнього світлового оформлення АЗС, які згідно даних бухгалтерського обліку ТзОВ "Вест Ойл Груп" на початок червня 2011 року в господарській діяльності не використовуються, та авансові платежі по інвестиційних договорах, оскільки право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду.
Відповідно до п.200.4 ст.200 Податкового кодексу України, якщо в наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з пунктом 200.1 цієї статті, має від'ємне значення, то: бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, а в разі отримання від нерезидента послуг на митній території України - сумі податкового зобов'язання, включеного до податкової декларації за попередній період за отримані від нерезидента послуги отримувачем послуг.
Відповідно до п.п. 200.7., 200.8, 200.10 ст. 200 Податкового кодексу України платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному органу державної податкової служби податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації. До декларації додаються розрахунок суми бюджетного відшкодування, а також оригінали митних декларацій (примірників декларанта), що підтверджують вивезення товарів (супутніх послуг) за межі митної території України. Протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, податковий орган проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних.
Згідно п. 200.14. Податкового кодексу України якщо за результатами камеральної або документальної позапланової виїзної перевірки орган державної податкової служби виявляє невідповідність суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, то такий орган: а) у разі заниження заявленої платником податку суми бюджетного відшкодування щодо суми, визначеної органом державної податкової служби за результатами перевірок, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються сума такого заниження та підстави для її вирахування. У цьому випадку вважається, що платник податку добровільно відмовляється від отримання такої суми заниження як бюджетного відшкодування та враховує її згідно з пунктом 200.6 цієї статті у зменшення податкових зобов'язань з цього податку в наступних податкових періодах; б) у разі перевищення заявленої платником податку суми бюджетного відшкодування над сумою, визначеною органом державної податкової служби за результатами перевірок, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються сума такого перевищення та підстави для її вирахування; в) у разі з'ясування за результатами проведення перевірок факту, за яким платник податку не має права на отримання бюджетного відшкодування, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються підстави відмови в наданні бюджетного відшкодування.
Відповідно до ч. 2 ст. 45 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 року № 2456-VI Державна казначейська служба України веде бухгалтерський облік усіх надходжень Державного бюджету України та за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, здійснює повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету.
Згідно ст. 25 Бюджетного кодексу України Державна казначейська служба України здійснює безспірне списання коштів державного бюджету та місцевих бюджетів на підставі рішення суду.
В судовому засіданні представником позивача надано реєстр фактично сплачених товарів (послуг) податкового періоду (рядок 3 розрахунку суми бюджетного відшкодування) за травень 2011 року, копії інвестиційних договорів, акт приймання-передачі до інвестиційного договору №44 від 22.02.2008 року, контракт купівлі-продажу продукції «Трімо» від 29.03.2011 року та специфікація до нього, контракти № 1/11-832 від 04.04.2011 та № 1/11-835 від 04.04.2011 року та специфікації до них, вантажні митні декларації ІМ 40 від 10.05.2011 року, 11.05.2011 року, 13.05.2011 року, 17.05.2011 року та 19.05.2011 року.
Первинні документи відповідають вимогам ч. 2 ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність", п. 2.4. Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 № 88.
Відповідно до п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними (або підтверджені податковими накладними, оформленими з порушенням вимог статті 201 цього Кодексу) чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.
З матеріалів справи вбачається, що ТзОВ "Вест Ойл Груп" сплатило суму податку на додану вартість згідно вантажно-митних декларацій в повному розмірі.
Суд погоджується з твердженнями позивача, що з метою встановлення факту здійснення господарської операції, формування витрат для цілей визначення об'єкта оподаткування податком на прибуток або податкового кредиту з податку на додану вартість має значення, що для підтвердження права платника податку на формування витрат та/або податкового кредиту з податку на додану вартість достатньо наявності мети використання товарів та послуг, що ним придбані, незалежно від фактичних результатів такого використання.
Пунктом 200.5 ст. 200 Податкового кодексу встановлює випадки коли особи не мають права на отримання бюджетного відшкодування, а саме: які були зареєстровані як платники цього податку менш ніж за 12 календарних місяців до місяця, за наслідками якого подається заява на бюджетне відшкодування, та які мали обсяги оподатковуваних операцій за останні 12 календарних місяців менші, ніж заявлена сума відшкодування.
Отже, положення Податкового кодексу не ставлять відшкодування в залежність від використання придбаного майна в господарській діяльності.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що податкове повідомлення-рішення Луцької ОДПІ від 06.10.2011 року № 0002122302, є протиправним та підлягає частковому скасуванню в сумі 1 736080,48 грн., в зв'язку з чим, позовна вимога про стягнення з Державного бюджету України на користь ТзОВ "Вест Ойл Груп" бюджетну заборгованість з податку на додану вартість за червень 2011 року в сумі 1 736 080,48 грн. підлягає до задоволення.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Луцькою об'єднаною державною податковою інспекцією не доведено правомірності винесення податкового повідомлення-рішення від 06.10.2011 року № 0002122302.
Відповідно до п. 1, 2, 3 ч. 3 ст. 2 КАС України, надаючи оцінку діям та рішенням суб'єкта владних повноважень, які є предметом оскарження, суд перевіряє чи прийняті (вчинені) вони на підстави, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).
Згідно до п. 3 ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: обґрунтовано, тобто з урахуванням обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії).
Відтак, з наведених вище підстав та з урахуванням наданих частиною другою статті 162 КАС України суду повноважень, адміністративний позов підлягає до задоволення повністю шляхом прийняття постанови про визнання протиправним та часткового скасування податкового повідомлення-рішення Луцької ОДПІ від 06.10.2011 року № 0002122302 на суму 1 736 080,48 грн., та стягнення з Державного бюджету України на користь ТзОВ "Вест Ойл Груп" бюджетну заборгованість з податку на додану вартість за червень 2011 року в сумі 1 736 080,48 грн.
Згідно з платіжним дорученням № 1228 від 24.02.2012 року (а. с. 2) позивач сплатив судовий збір за подання адміністративного позову в розмірі 4292 грн. , з позовної вимоги про скасування податкового повідомлення-рішення від 06.10.2011 року №0002122302 та стягнення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість. У зв'язку із задоволенням адміністративного позову, відповідно до частини третьої статті 94 КАС України з Державного бюджету України на користь позивача слід стягнути судовий збір в розмірі 4292грн.
Керуючись ст.ст. 160 ч.3, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Податкового кодексу України, суд
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправними та частково скасувати податкове повідомлення-рішення Луцької об'єднаної державної податкової інспекції від 06.10.2011 року № 0002122302 на суму 1 736080,48 грн.
Стягнути з Державного бюджету України на користь ТзОВ "Вест Ойл Груп" бюджетну заборгованість з податку на додану вартість за червень 2011 року в сумі 1 736080 (один мільйон сімсот тридцять шість тисяч вісімдесят ) грн. 48 коп.
Стягнути з Державного бюджету України на користь ТзОВ "Вест Ойл Груп" судовий збір по справі в сумі 4292,00 грн.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови, яка буде кладена у повному обсязі 04 квітня 2012 року. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Головуючий В.Д.Ковальчук