Ухвала від 26.08.2008 по справі 5/135-08

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

26.08.08

Справа №5/135-08.

Суддя господарського суду Сумської області Гудим В.Д. розглянув скаргу дочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю «Горобина» агрофірми «Діамант», с. Сула Сумського району Сумської області на дії відділу державної виконавчої служби Сумського районного управління юстиції та заяву про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню по справі № 5/135-08 за позовом приватного підприємця ОСОБА_1, м. Лебедин Сумської області до відповідача - дочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю «Горобина» агрофірми «Діамант», с. Сула Сумського району Сумської області про стягнення 151635 грн. 74 коп.

.

Керуючись ст. 121-2 , 86 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИВ:

1. Розгляд скарги дочірнього підприємства товариства з обмеженою відповідальністю «Горобина» агрофірми «Діамант», с. Сула Сумського району Сумської області на дії відділу державної виконавчої служби Сумського районного управління юстиції та заяви про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню по справі № 5/135-08 призначити на 1 вересня 2008 року об 14 год. 25 хв. в приміщенні господарського суду Сумської області м. Суми, пр. Шевченка, 18/1, каб. 120, зал судових засідань №

2. Зобов'язати скаржника (ТОВ "Горобина" "Агрофірма "Діамант") подати матеріали в обґрунтування своїх вимог, викладених в скарзі та заяві про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню.

3. Зобов'язати відділ державної виконавчої служби Сумського районного управління юстиції подати матеріали в обґрунтування своєї по зиції щодо скарги відповідача стосовно виконання наказу господарського суду від 23.07.08р. по справі № 5/135-08.

4. Зобов'язати позивача подати матеріали в обґрунтування своєї позиції щодо вимог відповідача, викладених в скарзі та заяві про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню

5. У разі неявки та неподання витребуваних матеріалів справа буде розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України

6. Ухвалу надіслати сторонам у справі та відділу державної виконавчої служби Сумського районного управління юстиції, що знаходиться за адресою: 40000, м. Суми, вул. Я.Купали, 1.

Суддя В.Д. Гудим

Попередній документ
2412047
Наступний документ
2412049
Інформація про рішення:
№ рішення: 2412048
№ справи: 5/135-08
Дата рішення: 26.08.2008
Дата публікації: 02.12.2008
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (09.12.2009)
Дата надходження: 18.03.2008
Предмет позову: про визнання договору дійсним та визнання права власності на майно