Ухвала від 07.05.2012 по справі 2а-2120/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

07 травня 2012 року № 2а-2120/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Клименчук Н.М., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовом ОСОБА_1

до Генічеського міського голови Пінаєва Олександра Вікторовича

про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовною заявою до Генічеського міського голови Пінаєва О.В. про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва відкрито провадження в адміністративній справі та призначено справу до судового розгляду.

В судовому засіданні 04.05.2012р. судом поставлено питання про передачу адміністративної справи за предметною підсудністю в порядку п.1 ч.1 ст.18 Кодексу адміністративного судочинства України до Генічеського районного суду Херсонської області.

Позивач та представник позивача в судовому засідання 04.05.2012р. заперечували щодо передачі справи за предметною підсудністю.

Як вбачається з матеріалів справи, позивачем фактично ставиться питання про визнання противною бездіяльністю Генічеського міського голови Пінаєва О.В. щодо відмови від підписання Державного акту від 20.06.2011р. (серія ЯИ №236253) на право власності на земельну ділянку (кадастровий номер: 6522110100:02:177:0004) за адресою: АДРЕСА_1, виданого ОСОБА_1

Пунктом 1 ч.1 ст.18 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган чи посадова особа місцевого самоврядування, посадова чи службова особа органу місцевого самоврядування, крім тих, які підсудні окружним адміністративним судам.

Пунктом 1 ст.5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»система місцевого самоврядування включає: територіальну громаду, сільську, селищну, міську раду.

Статтею 12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»визначено, що сільський, селищний, міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно села (добровільного об'єднання в одну територіальну громаду жителів кількох сіл), селища, міста.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.22 Кодексу адміністративного судочинства України, суд передає адміністративну справу на розгляд іншого адміністративного суду, якщо відкрито провадження у справі, яка предметно підсудна іншому суду.

Частиною 4 ст.22 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що питання про передачу адміністративної справи, крім випадку, передбаченого пунктом 5 частини першої цієї статті, розглядається судом у порядку письмового провадження або в судовому засіданні на розсуд суду. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду цього питання.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 18, 22, 165, 185, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

адміністративну справу №2а-2120/12/2670 за позовом ОСОБА_1 до Генічеського міського голови Пінаєва О.В. про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії передати до Генічеського районного суду Херсонської області (75500, Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Братів Коваленко, 66).

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку і в строки, передбачені статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Н.М. Клименчук